Tema: Prazne kuce
View Single Post

ehhh
Old 20-08-2007, 23:03  
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno ehhh

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Pa ovako, da pocnem od moje cetvrte kuce, njen vladar je Jupiter koji se nalazi u Strelcu u trecoj kuci.
i ja ima takodje kao i ti i takodje imam aspekat JU0NE, JU180SA ovo nemamI JU180ME sto govori da nisam zavrsila fakultet i ovo imam
JU0NE i da sam u detinjstvu bezala mastom od svih teskoca TACNO
JU180ME da sam previse ocekivala od svojih roditelja TACNO
JU180SA nisam mogla da shvatim da u mom zivotu postoje neka ogranicenja, rano napustam roditeljski dom. NAPUSTILA GA I BEZ TOGA
Druga prazna kuca je 6 kuca ujedno i moj drugi dom. Dakle, njen vladar je Uran, smesten u drugu kucu UR0MO, nagli finansiski usponi i padovi, tajodje i neuobicajeni pristp domu i porodici, sto je kod mene izrazeno.OVO CU DA PROUCIM KOD MENE
UR120SO srecan brak sa osobom od autoriteta, snazna inticija i razvijena masta. OVO IMAM TAKODJE DAJ BOZE DA I MENI BUDE BAS KAO TEBI
UR120MA Me predstavlja kao marljivog radnika ali ne vezanog za jednu vrstu posla i naravno opet nesto neuobicajeno, sto je opet kod mene izrazeno. IMAM NEKI POLUKVADRAT
Pa zatim dispozitor Urana je Venera koja se nalazi u devetoj kuci u Biku, sto ce reci ce dom koji sam ja stvorila biti u inostranstvu i da cu se tamo lepo osecati, sto je opet istina. Sledeca prazna kuca je sedma kuca, pocinje u Ribama i njen vladar Neptun smestio se u moju trecu kucu. U konjukciji je sa JU njegovim dispozitorom, tako da mi je doneo tajnu vezu koja se u ovoj prici moze nazvati prvim brakom (pre 15 godina).
NE180ME govori o mom nerealnom pogledu na tu vezu. DA LI SE OVAJ ASPEKAT ODNOSI NA SVE VEZE DA IH GLEDAM NEREALNE
NE180SA prilicna napetost na emotivnom planu i na kraju ja odlazim, shvativsi da ipak vise volim sebe. Sledeca prazna kuca je osma. Vladar osme Mars otisao u petu, sto mi je donelo prekide trudnoce, kao i strozi nacin vaspitanja (ME vojnik) dece (Poznatija kao Helga
. Naravno MA120UR (UR je dispozitor MA a ujedno i vladar moje druge kuce, a i vladar 6) donose neobican pristup i vespitanju dece, MA120SO mi daje odvaznost i energiju pa samim tim ja imam cetvoro dece i hocu peto. SVAKA TI CAST +
pa ti si genije zeno draga
Naši sponzori
Advertisement