Tema: Tavorim ...
View Single Post

Old 26-08-2011, 00:19  
amaterka
Švrća

amaterka's Avatar

amaterka je offline
Registrovan: Jan 2007
amaterka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mozda Ovaj Merkur u opoziciji sa Jupiterom (koji je vladar tvojih partnerskih odnosa mnogo ocekuje,
Ovde nema zarez nego je tačka Kad kažem da tavorim mislim na emotivno tavorenje (inače, zivot ide, kotrlja se) a pod tavorenjem se računa i to što se ne odlučujem za bilo koga ... makar se to zvalo brzopletošću, ali ja to tako ne doživljavam ... jer od prave prilike (kad takvog prepoznamo) niko ne beži Teško da pravim baš toliko pogrešne procene, pa na svoju štetu ... jednostavno, nisam imala pravu priliku u poslednjih nekoliko godina.

Hvala Miro na konsultacijama, ja ću i dalje da tražim ono što želim, neću da pravim kompromise na svoju štetu, makar tavorila (bezveznjaka ima koliko voliš) .... a ako se pojavi neko bitan u mom životu - obelodaniću ovde, da ljubitelji astrologije provere koji su to aspekti dali

Još jednom, hvala

Quote:
Originally Posted by capella VIdi Poruku
Kad JU napravi 0* na VE, Satrun će ući u petu pa možda doista krene nešto ozbiljno i dugotrajno, Saturn je vrijeme, ozbiljnost i odgovornost.
Jupiter je odavno bio u konjukciji sa Venerom, a i Saturn je odavno u petoj kući - i ništa od "emotivne veze" ..ni na vidiku

Pozdrav. Evo da se javnem i da kažem da se baš ništa ne dešava i da i dalje tavorim.

Last edited by Vojvotkinja; 26-08-2011 at 08:37..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement