View Single Post

Old 17-08-2011, 21:41  
nefertiti_h
Obično gatalo

nefertiti_h's Avatar

nefertiti_h je offline
Registrovan: Jun 2010
nefertiti_h je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vladarka VIdi Poruku
pa ajde postavi solar, pa da vidimo

mozda bude kada ti SA dodje na asc. pa vidis stvari dosta ozbiljnije
JU ti je dao svoju ponudu jer se seta tu po tvojoj sedmoj, a bogami jos ce da bude tu nekih godinu dana jer ide u nazad....

evo ga kraci opis tvoga partnera:
sportski tip, ili nosi neku uniformu...mnogo je osetljiviji nego sto izgleda na rpvi pogled. Dobar polozaj, mozda i neka drzavna institucija , SA na kraljevskom stepenu.
Posao preko prijatelja i zahvaljujuci tudjoj podrsci, verovatno starijeg autoriteta.
dosta obrazovan, inteligentan
dosta proputovao
sklon misticizmu, interes za okultno
inace muz mora da ti bude bogat, pare na usi da mu ispadaju :=)

ovaj s kojim sam, je dosta osjetljiviji nego sto na prvu izgleda,dosta je osjecajan,a kada ga čovjek vidi na prvu,usere se ))) sportski tip bas i nije,ali je zgodan ( a ja pizdim sto se ne bavi sportom...hahahaha...to mi je totalno okidač )

e,sada na visokom je položaju i jako dobro zarađuje-to je istina...i upravo sa prijateljima pokušava da pokrene jos dodatno neki svoj biznis..uglavnom ima nos za novce i posao!
Kroz posao je poprilično proputovao!

Za sada nije nesto extra zainteresiran za mistično i okultno - ali kada mu ja pričam,barem sluša i zanimljivo mu je...premda jos uvijek ima malo otpor prema tome ( što mi čudo s obzirom da i on u natalu ima mjesec u škorpionu)

da li je poznanstvo doslo preko posla, jer je vladar VII otisao u drugu, a merkur bi da gadja 7. polje pa iz ovna na 10 st, da vam nije prvi razgovor bio o ambicijama, poslu, karijeri, nesto tog tipa?

da, s ovim sam se upoznala preko posla..i onda naravno,naše prve konverzacije su bile o poslu!

da li si u 20. godini imala neku vaznu vezu , ljubav

jaooo,pa ti gađaš neviđeno ))) da,veliku neostvarenu ljubav...i danas kada ga vidim sva se sasječem...čudno je to sve završilo..jako nedorečeno...premda slično i on odgovara ovim gore opisima...karijerista je,biznismen,jako dobro zarađuje....bivši profesionalni sportaš je...možda i on ponovno ušeta u život?

ih bre...sto kod tebe to mora da bude fatalna ljubav, za sva vremena, ufff
sva si crno-bela, dobro da imas vagu za asc. da malo proba da izbalansira
uf,da...po pitanju ljubavi kod mene mora sve da bude fatalano..nema mlakoga,..to ne priznajem...pa se nadam da ce mi i brak takav da bude!
ako ce biti sa jednom od ove dvojice,onda ce i biti takav

draagaaaa,hvala ti do groba!

edit: malo sam zeznula kvotanje...ali ovo boldano je moj odgovor...))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...stx2=s=outs=24

otišla sam na astro.com....i izabrala solar return chart,jel to to?

****jos samo da te pitam..ovaj kvadrat marsa i venere..da li to znaci da cemo imati brak pun svađa...i ovaj uran u 2.-oj - nagovještava razvod ili???tako sam znala čuti od jedne cure koja ide na neki tečaj astrologije...pa da provjerim kod tebe

Last edited by Vojvotkinja; 17-08-2011 at 23:35..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement