View Single Post

Old 26-07-2011, 13:40  
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Egerija...

hm,tvoja situacija slicna mojoj...kako ti se decko ponasa u vezi?

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Nasilje ili veeelika ljubav? Sudbina ili ne? Kako deluje ako pluton kvadrira mars, a mars je jos i vladar ascedenta? Sta se desava ako je pluton u padu, a mars u sedistu? Hajde da razmenimo misljenja i iskustva
Ja sam imala ovo u sinastriji... njegov Pl u Vagi kvadrirao moj Mars u Jarcu...zaista ne bih znala sta da kazem,skorpijska sma i ovako...cula sam da je Pl osoba fatalna za Marsa,sto i nije tako dobro seks.....uh..taj seks,nikad u zivotu takvu povezanost,tako duboko,to nije samo seks,vec osecam,bez obzira kako klishe ovo zvucalo...da sam rodjena za njega,a to je i on rekao ,kao da sam mu oduvek pripadala...Cak i da pocne kao obican seks osetis kako ide dalje da je nesto drugacije,a znas da nije ljubav,mislim, Mars nije srce i dusha ali da je smao ''dobar seks'' nije nikako...kao da hoce da zauvek budes njegova. A na neki nacin i jesi,a i on tvoj..ti ljudi se uvek jedni drugima vracaju,mozes ga mrzeti koliko hoces i on tebe ali,uvek se vratite..eh sad...kad sam ja cula da je moj Pl sa drugim devojkama bez obzira sto vise nismo zajedno, poludela sam od besa i naredna dva ili tri sata se borila sa mislju da kupim pistolj,namamim ga negde i zavrsim sa njegovim zivotom. Velik bes. velika ljubomora.
Dok smo bili zajedno on je to dva puta isprovocirao,tu moju ljubomoru i rezultati su bili strasni,pa je onda video kako regaujem,previse se uplashio da ce me izgubiti i prestao je da pominje druge ribe u bilo kom kontekstu... time me je omekshao dosta,i raznezio,jer sam videla da pazi na mene,i kasnije bih ga ja jos potencirala da prica o drugim devojkama,jer nisam zelela da stvorim taj osecaj da se on plashi nesto reci dok je sa mnom,ili da treba da me se boji,da ne sme drugu devojku da pomene a da ja poludim,ako da sam tiranin... i tako se,bar kod mene shirilo poverenje. videla sam da on pravi ustupke i zauzvrat sam postala blaza i vise susretljiva.

sto se mrznje i velikog besa tice..to Pluton radi da isprovocira,i ja vam kazem,vi koji ste Pluton,ako vam je vas zivot drag, prekinite da se zajebavate. Za sve sto radite,kazete,kako se ponashate...ima posledica. pa vi nekom drugom pricajte jel radite to svesno ili nesvesno.

Eh sad,u mom slucaju, taj bes, a i njegov bes prema meni, nestane cim ostanemo nasamo.. odmah strast,taj osecaj kao da pripadate jedno drugom,kako nemas snage nikako besniti na njega,sve nestane,sve lose....
ali da Pl izaziva Mars,izaziva ga. eh sd..zavisi kakav je ciji Mars.
Ja nisam kapisoda. Ja imam Mars u jarcu,sigurno necu ici okolo i pucati na impuls,ali,mi je drugi vladar asc sto znaci udara mi vise na licnost... ali opet, taj Pl u Vagi njegov dispozitor je bila Venera u Vodoliji kvadrat moj Pl u skorpiji tako da se valjda sve vraca na moj Pluton ne na njegov,ako ja to dobro gledam..

u svakom slucaju.... soulmate osecaj u seksu,osecaj dubinskog pripadanja,privrzenosti,strasti,odanosti,ali i izazivanje velikog besa i ljubomore,koju prati,agresija.

Ko vodi? I have no idea. navodno svi kazu da Pluton uvek ima nadmoc ali je prikriveno opsesivan. pa sad...kome je gore..onom sto otvroeno besni,ili onom sto se ponasa kao led a ispod u njemu sve kulja ( to govorim kao Pl u Ve-Pl aspektu ). Onda ima onih koji tvrde da Pluton nikad ama bas nista ne oseca,vec da je samo opsesivan i opsednut i da ce na kraju otici i ostaviti drugu planetu ''na suvom '' da krvari,u ovom slucaju bez og obozavanja i seksa...sto moze izazvati agresiju kod Marsa ( iako ja mislim da su njih oboje ubili, Kapisoda je verovatno bio Mars u njihovoj sinastriji ) ali,sa druge strane,znate li vi na kakav je bes tek spreman Pluton..?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement