View Single Post

Old 26-07-2011, 05:56  
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by grkinja85 VIdi Poruku
Ako ga imaš i natalno i u sinastriji možda znači da kroz taj odnos proživljavaš ta aspekt..ja se držim toga da za sve aspekte u sinatsrijama i predikcijama mora postojati predispozicija u natalu...a kažu da je posebno značajno kad se u sinastriji pojavi isti aspekt jer on aktivira taj natalni...dalje je bitna pozicija tih planeta u natalu, čime vladaju pa u sinastrijama isto tako...generalno mene asocira na neku agresiju, duboku i dinamičnu transformaciju, energiju, snagu, nešto loše..a može da bude i obična eksplozivnost..who knows :-)
Imala sam ga s jednom osobom... Njegov pluton je kvadrirao moj mars. Inace njegov pluton je odlicno postavljen u natalu. Ali ne znam da li je uopste i radio, posto smo bili samo frendovi... cak ni to... Vise neko poznanstvo koje je trajalo 4 meseca, a poznato je da pluton deluje tek kasnije... Inace, sem tog kvadrata, njegovog plutona i mog marsa, imali smo sve same trigone, sekstile i konjukcije. Medjutim, njemu je natalno venera u opoziciji sa uranom i sunce u kvadratu sa saturnom, pa je mozda to bio uzrok prekidu odnosa.
A istovremeno kad i njega, srela sam jos nekog, ali ovog puta moj pluton kvadrira njegov mars. Ali je valjda jos rano da deluje, a mozda je i bolje da ne pocne, po njega, a mozda cak i po mene, jer bih mogla unistiti nesto sto mi vredi
Advertisement