View Single Post

Old 26-07-2011, 05:00  
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ajana
ksenija pajcin i filip kapisoda su imali taj aspekt
Jesu li ga imali u sinastriji i je li bilo obostrano, ili u natalu?

Quote:
Originally Posted by grkinja85
Baš hoću da kažem...mene ne podseća ni na šta pozitivno, mada je sex pravi plutonovski :-P Ipak, ja ga imam sa čovekom sa kojim živim petu godinu i nikad se u životu nismo ni opsovali, a kamoli fizički obračunavali..mada ko zna..možda to drugačije radi :-) Mene na najpraktičnijem planu asocira na to da pluton osoba pokreće mars osobu, a zavisi i od položaja u kućama i dostojanstava planeta..ovde je pluton u škorpiji, vladar prve u kvadratu sa marsom u lavu u 6oj...Takođe, negde sam pročitala da je jedan od aspekata mržnje koji kad tad dovode do prekida odnosa..ima negde na netu tekst o glavnim aspektima mržnje ili zla u sinastriji od kojih ako imate 2-3 veza ili brak nema šanse da opstanu bez obzira na sve trigone i konjukcije sa sve bezbroj primera poznatih brakova i veza..Ja imam tri pokazatelja pa evo opstajemo još nekako..:-)
Cudi me da nije bilo varnica, mada, sto ti kazes, verovatno se ispoljilo u pozitivnom smislu, tj.u seksu A kakav je njegov natalni pluton, jel dobro postavljen?
Advertisement