Tema: svađe
View Single Post

Old 16-06-2011, 13:18  
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Mislim da su u obe kuće i deluju na obe, ali uvek imaju jače dejstvo na sledeću nego na onu koju napuštaju.

Moja serija 3. mene baš lepo opisuje, i ME i UR u 11. a vladar ASC u Vodoliji, obožavam da pričam sa ljudima, uvek imam prijateljski nastup, sa Strelcem na ASC i SO, ne podnosim kada je nešto nepravedno, a za svoje uverenje bih poginula rodjeni sam političar hahah....a...i pričam 300 na sat, UR 180 MA

A, ME u Škorpiji u kući Vodolije, je nemoguće prevariti recimo, tako da se on gnuša svakog pokušaja izvrtanja činjenica i neistina, pogotovo što mu je dispozitor MA u domicilu pa se odmah svadja i skače..

Ta sam...iskreno, priznajem da nisam ljubitelj autoriteta, iako sam prinudjena da svoj posao obavljam kako se mora, zbog MC u Devici a ME u Škorpiji a PL0MC.

A kasnim redovno, i večito u zadnji čas, to je ta Uranosvska neorganizovanost, ali zato imam posao u kome je stres stalno prisutan kao i rokovi koje je potrebno ispuniti...UR 180 MA...
Pa da! Uran voli akciju, i uskakanje u vozić koji je već u pokretu

Quote:
Originally Posted by caruso VIdi Poruku
Hvala Dancho,lepo opisano,i prija Pink floyd
negde ovde sam citala,da i merkur grilovan od sunca hoce da izazove kasnjenja....mislim,ja ne kasnim,ja ulecem,mokra i znojava u poslednjoj sekundi,i naravno uvek je kriv vozac GSP-A.....
Jedino sam poranila na ovaj svet da dodjem,sve ostalo-kasnim...
mada,probajte jednom da iznenadite ljude,da dodjete pre vremena,da vidis kako ti se raduju,sve vicu:"OOOOoooo!"
... za ovo bezglavo i tupo vreme đole podseća na intelektualni humor i lakoću ... Merkur grilovan hahahahhahahaha suepr rečeno, pa da daje rasejanost i malo problem sa rasporedom i redosledom, daje i disleksiju, ali i rad na sebi, tj. potrebu da se radi na sebi više nego neki sa manje grilovanim hahhahaha daje i zboravnost i površnost, zavisno u kojem je znaku i da li je u senci ili tek prilazi Suncu tj. aplicira Suncu na 3* ili 8
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement