Tema: svađe
View Single Post

Old 16-06-2011, 12:38  
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by caruso VIdi Poruku
jel onda gledas sa ti je uran u 11,jel?a,ne u 12?
i mene izludjuje nepravda
Mislim da su u obe kuće i deluju na obe, ali uvek imaju jače dejstvo na sledeću nego na onu koju napuštaju.

Moja serija 3. mene baš lepo opisuje, i ME i UR u 11. a vladar ASC u Vodoliji, obožavam da pričam sa ljudima, uvek imam prijateljski nastup, sa Strelcem na ASC i SO, ne podnosim kada je nešto nepravedno, a za svoje uverenje bih poginula rodjeni sam političar hahah....a...i pričam 300 na sat, UR 180 MA

A, ME u Škorpiji u kući Vodolije, je nemoguće prevariti recimo, tako da se on gnuša svakog pokušaja izvrtanja činjenica i neistina, pogotovo što mu je dispozitor MA u domicilu pa se odmah svadja i skače..

Quote:
Recimo Uran na MC-u, a pri tom je vladar 3 kuće, ili dispozitora planete iz treće kuće, daje nekog ko ne trpi autoritete i njihovo licemerje i bori se na poslu za napredak i reorganizaciju, a pri tom ako je u vazdušnom znaku daje nekog ko je nestalan i voli da kasni na posao, i da se aktivira svaki put kad je neka akcija, a može da bude brz i aktivan radnik jedan od sposobnijih da se posao brzo uradi, ali ne znači i temeljno...

Naravno sve to mora da bude povezano i sa Suncem u kojem je znaku, i gde je dispozitor Sunca otišao u koju kuću i koji aspekt gradi sa Suncem
Ta sam...iskreno, priznajem da nisam ljubitelj autoriteta, iako sam prinudjena da svoj posao obavljam kako se mora, zbog MC u Devici a ME u Škorpiji a PL0MC.

A kasnim redovno, i večito u zadnji čas, to je ta Uranosvska neorganizovanost, ali zato imam posao u kome je stres stalno prisutan kao i rokovi koje je potrebno ispuniti...UR 180 MA...
Advertisement