Tema: svađe
View Single Post

Old 16-06-2011, 09:59  
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Pa kako je 3 p. tj. ME zadužen za komunikaciju, verovatno zavisi od toga kako je ova serija položena i kako je aspektovana.

Ja sam tipični primerak ovog što si navela
Trudim se da budem jako tolerantna, tačnije, crpim i upijam znanje od drugih ljudi, ponekad mi se čini da sam mentalna pijavica , uvek sam spremna da usvojim ono što mislim da je korisno, ME u Škorpiji u 11. ( a meni je sve korisno. )
Ali, umem da budem brutalna kada branim svoje mišljenje, tačnije, kad se osetim napadnuto i ugroženo, ali kako je MA u Ovnu u domicilu, on je ipak u svom dostojanstvu, što znači da se ipak trudim da se ne služim niskim udarcima, jer mu je to ispod časti, ali umem da budem nemilosrdna ako vidim da nema druge. Ko je tražio, taj je i dobio

Suvladar 3 p. mi je UR na vrhu 11. i ima egzaktnih 180 MA u Ovnu, koji mi je inače dispozitor ME i MO u Škorpiji...

MA je uvek ratoboran, tako ME u Ovnu verovatno takodje daje svadjalice, a isto tako, naročito ME90MA ili 180 MA! Za razliku od njega, ME u Škorpiji će biti češće ciničan i zajedljiv, ironičan ali podjednako hrabar da se upusti u raspravu.

UR je nagao i nepromišljen, ali je i jako dalek, pa je pitanje da li on sam po sebi utiče ili ne utiče na ME...TA kaže ne, a moderna astrologija da, pogotovo što je po nekima on viša oktava ME. Ono što je njegova suština je, da je on isped ili iznad vremena, pa je drugima, a i sebi sam često nerazumljiv.

Dečko o kome pričaš ima ME u Strelcu gde je on u izgonu, pa je preopširan, a Strelac je inače tvrdoglav, a često ima mišljenje koje je sveobuhvatno, i teško se sužava na jednu tačku. Možda zato, jednostavno ne može da se fokusira.
Advertisement