View Single Post

Old 14-06-2011, 18:18  
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

super
e ovako moje misljenje
vladar venera u lavu a u lavu imas jos dosta planeta pa si ti osoba koja ima najvise osobin aznaka lava jos 5 kuca zabava igra ljubav a i venera u 5 kuci u konjukciji sa merkurom -igra , ljubav dozivljavas kao igru i zabavu a sam mesec u strelcu nam to potvrdjuje pa si ti jedna otvoren ai komunikativa osoba koja zna da izrazi ljubav osecanja itd...
bas ti ej naglasena ta 5 kuca a i sunce kao vladar u svom sedistu pa se moze reci da si osoba sa puno srece i optimizma ...volim videti lepu 5 kucu jer je 5 kuca nacin na koji dajemo ljubav ...takodje donosi lepu decu i radost kroz njih
venera u lepom aspektu sa mesecom tj trigonu pa ti umes da zivis scoju zenstvenost i zensku prirodu jos mesec u konjkciji sa neptunom koji daje dozu misterioznosti kako veneri tvojoj fizickoj lepoti tako i tvojoj dusi osecajima emocijama..umes da osetis ljude i osoba si sa puno maste
svi aspekti orbisa 1 stepen odnose se na samu osobu na njen fizicki izgled i uopste na karakter ...a venera i merkur u konjukciji orbisa 1 daju komunikativnost , druzenje pa se volis druziti , a kako je 5 kuca kafic i sva mesta zabave decije igraonice i na neki nacin javnost jer je prirodni vladar 5 kuce sunce ti si ba stakva i volis kao i mnoge lavice da si u centru desavanja i centru paznje tad uzivas i to si ti
saturn u 6 kuci nije bas najsrecniji za zdravlje a i ma i kvadrat sa mesecom pa moze doneti depresije i tugu
vladar 4 kuce -dom porodica mesec u 8 kuci pa je najbolje mesto z azivot u 3 kuci ,,4 kuca je prva kuca 6 je druga a 8 je treca pa ces se najbolje osecati u 3 kuci u kojoj budes zivela jer ti je mesec -dusa tamo
muz ili pak muskarac duga veza itd...maras u blizancima u opoziciji sa neptunom ...moze i da obmane tvoje emocije
vladar 10 kuce u 6 kuci u devici -rad u vezi medicine ,,,a vladar 9 kuce u 5 kuci pa to moze biti studiranje sporta glume ili nekih umetnosti
inace saturn u 6 kuci donosi brigu o zdravlju imam g ai ja , na neki nacin post itd..
vladar 2 kuce merkur u lavu pa opset ist aprica kao i z aveneru -2 kuca je pored 1 kuce nas karakter
vladar 10 kuce je kako nas drugi ljudi vide a saturn je u devci pa tebe vide kao neku cistunicu i pedantu pametnu devojku , devica pamet
eto nesto svasta sam nabacal apitaj ako nesto budem znala rado cu pisati ..ljub
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement