View Single Post

Old 09-05-2011, 06:15  
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
I svoje prijatelje i svoje momke uvek volim neizmerno, veoma sam tolerantna, dajem puno slobode, ne znam šta je to ljubomora, tačnije ne razumem je.Pre bih rekla da mi nedostaju ljudi koje volim, kad nisam sa njima, nego da sam ljubomorna. Takođe i ja imam petlju da presečem odnose koji me sputavaju, bili oni drugarski, rođački, ljubavni.
Isto sam ,kao i drugi koji su to ovde naveli, zadržala taj detinji duh u sebi-umem da se radujem i veselim, ljubopitljiva sam kao dete, volim da se mazim, ali i neizmerno volim svoju slobodu i ne dozvoljavam nikakvu kontrolu, čak i kada su u pitanju osobe koje jako volim.
Preterana analiza mi je takođe svojstvena. Vrlo sam maštovita, volim kreativnost i idu mi od ruke strani jezici, lako ih učim, iako imam inkonjukciju MO- ME.
Sve ovo potpisujem. Jos se danas sjetih da ja skoro uvijek imam po dvije iste stvari koje su mi stalno u opticaju (npr.2 razlicite zubne paste, 2 para papuca, 2 sata, 2 torbe, 2 prstena itd.) I onda obicno u velikoj zurbi trazim u kojoj torbi mi je novcanik pa pola stvari prebacujem u drugu torbu i tako svakodnevno ...nedaj Boze da imam samo po jednu stvar vec ovako volim da mi je sto napetije
I jako volim gledati slike i jako mi je bitno imati aparat da bi mogla zabiljeziti neki odredeni meni bitan trenutak. E da i obozavam drustvene igre, mogu ih satima igrati pogotovo kada je vise ljudi i puno gestikuliram kad pricam (okay i malo previse dodirujem ljude kad pricam ali ne mogu si pomoci) Inace su mi ruke jako bitne i to je prva stvar koju kod ljudi primjetim.
Naši sponzori
Advertisement