View Single Post

Old 07-05-2011, 22:49  
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Evo nešto o mom MO u blizancima, pošto mi je i ASC u blizancima.Slažem se sa ljudima za tu analitičnost i pokušaj da se emocije racionalizuju.Veoma sam veran prijatelj i uvek tu za njih.Tačno je da volim da sam zanimljiva drugima i da se plašim da ću im dosaditi, pa se i ja stoga često od njih distanciram.
Međutim to za hladnokrvnost nije istina. I svoje prijatelje i svoje momke uvek volim neizmerno, veoma sam tolerantna, dajem puno slobode, ne znam šta je to ljubomora, tačnije ne razumem je.Pre bih rekla da mi nedostaju ljudi koje volim, kad nisam sa njima, nego da sam ljubomorna. Kada volim veoma sam iskrena i posvećena jednoj osobi, mada to tako ne predstavljam.Znači volim da glumim hladnokrvnost.Takođe i ja imam petlju da presečem odnose koji me sputavaju, bili oni drugarski, rođački, ljubavni.
Jedino mi nije uspelo da presečem sve sa muškom osobom koja takođe ima mesec u blizancima, jer mi on nije dosadan, njega volim bezuslovno, ma gde i sa kim bio.Jedino mi on puno, puno nedostaje.Isto sam ,kao i drugi koji su to ovde naveli, zadržala taj detinji duh u sebi-umem da se radujem i veselim, ljubopitljiva sam kao dete, volim da se mazim, ali i neizmerno volim svoju slobodu i ne dozvoljavam nikakvu kontrolu, čak i kada su u pitanju osobe koje jako volim.
Jako dobro kontrolišem svoje emocije,da ne kažem krijem, mogu da izgledam hladno i kada to nije slučaj.
Preterana analiza mi je takođe svojstvena. Vrlo sam maštovita, volim kreativnost i idu mi od ruke strani jezici, lako ih učim, iako imam inkonjukciju MO- ME. Veliki problem zadaje mi MO180NE, koji mi je na samom DC-u, znači problem treme kad treba da se priča u javnosti i skrivanje emocija od partnera i suprotstavljanje njima.Uffff.Zaista nama sa MO u blizancima nije lako, a posebno meni sa mojim srećnim aspektima.
Advertisement