View Single Post

Old 29-04-2011, 12:39  
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Mini, i mojoj drugarici zameraju za njen nacin zivota...ali ona je jako druzeljubiva osoba, voli da uziva u zivotu i covek je nikad ne moze nahvatati kad je slobodna ...sto se tice konkretno tih emocija, naravno da postoje ali je stvar u tome da se teze vezuje za nekog...ali zato kad se to desi, ume bas da voli a isto tako i da bude povredjena...ono sto kod nje jako cenim,sto je za prijatelje uvek tu
Ta tvoja drugarica je ista ja

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
Sto se muskaraca tice,lepe se kao ludi...ali,uvek duboko u sebi znam da to nije to.....moj svaki momak je imao potpuno slobodu kretanja,nikada nisam zvala da proveravam gde je i sa kim je(sto isto ocekujem)...
Ne volim gusenje,posesivnost....
Za prijatelje sam uvek tu,i negujem svoja prijateljstva.
I moj je svaki imao potpunu slobodu kretanja, ali zato i ja to isto ocekujem Takodje, ne volim gusenje, posesivnost- to jednostavno ne razumem.
Mesec u Blizancima se ne vezuje tako lako, ali kad nadje pravu osobu to je ljubav nevidjena. Ono sto je najbitnije je da mora imati slobodu kretanja, zanimaju ga raznorazne stvari (tu stoji njihov opis da su kao deca). Konkretno u mom slucaju - najbitnija mi je sloboda kretanja u vezi, ljubomora nikako, kada bih mogla da budem na 5 mesta u isto vreme - bila bih , volim da sam informisana o svemu, volim ljude sa kojima mogu da pricam o svim temama i da naucim nesto novo, ne razumem ljude koje nista zivo ne zanima u zivotu. Mesec u blizancima mora pored sebe imati osobu koja ce imati poverenje u njega, koja ce biti spremna na akciju, koja je duhovita, pametna, koja ga nece sputavati i takvoj osobi ce mesec u blizancima pokloniti svu ljubav ovoga sveta, ali samo takvoj
Sto se tice prijatelja, uvek sam tu za njih,kao i oni za mene. Kada sam bila mladja bio mi je problem kako spojiti sve njih zajedno na nekoj zurki,rodjendanu kada su svi totalno razliciti Mogu da se druzim sa svima, osim sa bas negativnim i mnogo dosadnim osobama.

P.S. Ne znam da li to ima veze sa mesecom u blizancima, ali sam primetila kod sebe da se ne vezujem za stvari. Npr.- ima osoba koje skupljaju stvari koje im netrebaju, garderobu koju nikada vise nece obuci i slicno, ali nece da te iste stvari bace ili poklone nekom(tesko im je da se rastanu od njih), ja se svih tih stvari resavam u sekundi, samo da mi ne prave krs i lom po kuci.

Last edited by nena peric; 29-04-2011 at 13:00..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement