View Single Post

Old 29-04-2011, 03:03  
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Bas mi je drago Mimi da si otvorila ovu temu. Ja nisam mislila da je taj Mo u Blizancima toliko los ali citam ovih dana velike kritike u smislu neemotivnosti, racionalnom sagledavanju emocija, pa cak i igranju sa tudim emocijama. Ostadoh paf...

Moj Mo je jak u svojoj prirodnoj IV kuci medutim osim sto je u Blizancima ima katastrofa aspekte (Mo180So, Mo180Ur, Mo180Me, Mo180Ve). Po ovome bi ja trebala biti onako jedno totalno neemotivno bice

Taj moj jadni Mo u Blizancima je brz, hoce sve vidjeti, uhvatiti, dotaknuti se svega, svaka sfera zivota na koju naide ga mora zanimati, sveobuhvatnost. Tu je ponasanje dijetata, radost, spontanost, prosto jedno razigrano dijete koje sve zeli samo napraviti, bez okova i mora ostvariti svoje Problem je sto je ponekad povrsan.

Cak mi i V kuca pocinje u Blizancima i trebala bi imati vise veza..nemam ih bilo ih je malo i sve veoma ozbiljne. Uvijek sam iskrena i direktna, nikada nisam varala i kada volim volim do daske, uzasno se dam u svaki odnos...pa sad mi vise nista nije jasno Da jos kazem da obozavam slobodu misljenja, djelovanja, svega.

Last edited by Buby; 29-04-2011 at 03:28..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement