View Single Post

Old 29-04-2011, 01:40  
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
Ja volim mamu,bratanicu,brata od tetke ,psa i macku
Sto se muskaraca tice,lepe se kao ludi...ali,uvek duboko u sebi znam da to nije to....Bude meni zabavno sa nekim,prija mi to neko vreme sa tom osobom,ali za sada nije bilo tu nekih dubljih emocija (mada imam i Ve Pl..pa se tu nadam necemu).
Ali svetu se ne moze ugoditi,muskarcima ne valja kad ih ne zoves,kad ih zoves,kad si ljubomorna,kad nisi,kad smaras ,kad ne smaras...moj svaki momak je imao potpuno slobodu kretanja,nikada nisam zvala da proveravam gde je i sa kim je(sto isto ocekujem)...i svaka veza se raspala zbog mog vedrog duha :-)))
A ja volim da se igram,da ispitujem....da vidim dokle su mi granice,kao dete :-) Ne volim gusenje,posesivnost....ne bih zvaku pljunula kad mi kaze decko,a ne nesto vise
Za prijatelje sam uvek tu,i negujem svoja prijateljstva.
Kao svoju drugaricu da slusam

Mene izgleda samo blizanci mogu da razumeju...tj, jedino vazdusni znaci...ovima ostalima kao u prazno da pricam ...rece jedna vodolija :P ...to sto kazes da volis da se igras,ispitujes...na primer moja drugarica ume svoje momke da ispita uzduz i popreko ...a pitanja su neka,da ne poverujes...svi ostaju u cudu...al nista to nije zlonamerno ili ruzno...ali sve zavisi kako ko to shvati...ja obozavam njen humor
Naši sponzori
Advertisement