View Single Post

Old 29-04-2011, 01:33  
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Mini, i mojoj drugarici zameraju za njen nacin zivota...ali ona je jako druzeljubiva osoba, voli da uziva u zivotu i covek je nikad ne moze nahvatati kad je slobodna ...sto se tice konkretno tih emocija, naravno da postoje ali je stvar u tome da se teze vezuje za nekog...ali zato kad se to desi, ume bas da voli a isto tako i da bude povredjena...ono sto kod nje jako cenim,sto je za prijatelje uvek tu
Ja volim mamu,bratanicu,brata od tetke ,psa i macku
Sto se muskaraca tice,lepe se kao ludi...ali,uvek duboko u sebi znam da to nije to....Bude meni zabavno sa nekim,prija mi to neko vreme sa tom osobom,ali za sada nije bilo tu nekih dubljih emocija (mada imam i Ve Pl..pa se tu nadam necemu).
Ali svetu se ne moze ugoditi,muskarcima ne valja kad ih ne zoves,kad ih zoves,kad si ljubomorna,kad nisi,kad smaras ,kad ne smaras...moj svaki momak je imao potpuno slobodu kretanja,nikada nisam zvala da proveravam gde je i sa kim je(sto isto ocekujem)...i svaka veza se raspala zbog mog vedrog duha :-)))
A ja volim da se igram,da ispitujem....da vidim dokle su mi granice,kao dete :-) Ne volim gusenje,posesivnost....ne bih zvaku pljunula kad mi kaze decko,a ne nesto vise
Za prijatelje sam uvek tu,i negujem svoja prijateljstva.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement