View Single Post

Old 26-04-2011, 20:46  
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku
Eto ti ga sad Ibis rece da nema,ti velis da ima...u stvari,pitao sam bas iz tog razloga jer pri kraju je,27 stepen a i u Duporovoj kinzi sam isto procitao da do 5 stepeni,ako se ne varam ima uticaja na sledece kao sto je kod mene Devica...uostalom,imam i Konjukciju Meseca sa Merkurom,a Merkur mi je u Devici na samom vrhu......znaci,ima! Znaci da ga smem tumaciti do nekle kao da je u Mom znaku itd al sa obzirom,naravno! Slazes sli se sovim?
Ne znam zašto bi menjao svoj MO u Lavu za MO u Devici?Ali, prvo da ti kažem da ja često idem metodom pogrešnog zaključivanja. Tačnije, ja ispitujem prvo zašto nešto NIJE a ne zašto JESTE Ja imam separacioni ME90JU.

Inače, različiti astrolozi daju različita tumačenja.

Nego, kod tebe jako dominira Devica i ima veliki uticaj na tvoj MO.
Ako i izuzmemo ovaj stepen tvog MO, odmah vidimo da mu je dispozitor SO u Devici, da tvoj MO ima aplikacionu konjunkciju i ide ka njegovom dispozitoru, a to je ME u Devici.
Dalje ako nastavimo analizu, vidimo da ti je vrh 4 p. u Jarcu a vladar je SA u Blizancima, čiji je dispozitor opet ME u Devici. Tako da je tvoj MO jako mnogo obojen Devicom.
Advertisement