View Single Post

Old 26-04-2011, 18:23  
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Registrovan: Jul 2010
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Ibis, iznenadjena sam da neko moze da bude ljubitelj ovog Mo...

Naime, ja ga imam.... Vecito pokusava da spoji nespojivo- emocije i razum, analizira emocije do srzi i onda ih i ne prozivi, preterano oprezan, nesiguran, nikad potpuno zadovoljan sobom, upada u melanholiju.... Ma, ne svidja mi se ni malo, jos na asc, na 8. stepenu, bar mu aspekti nisu skroz tragicni....

Sanja Peric ga je lepo opisala i dokucila (da ne ostavljam link da ne bi bilo problema)...

Nesto sa cime se jos slazem je:

Mesec u devici
Stidljivi ste i lakše vam je da prikrivate i potiskujete nego da iskazujete svoja osećanja. A kada ih već izražavate onda to činite na uravnotežen i razuman način. Smireni ste i ulivate poverenje. Ljudi iz vaše okoline znaju da se na vas mogu osloniti. Trudite se da budete nenametljivi. Teže se suočavate sa bitnim pitanjima jer pažnju usmeravate ka detaljima. Od ljudi ne očekujete mnogo. Skloni ste samokritici i često upadate u emotivnu melanholiju. Pošto niste previše druželjubivi postoji opasnost da sami sebe izolujete ili da previše kritikujete svoju okolinu, što dovodi do istog. Ne interesuju vas površni razgovori i nemate dovoljno razumevanja i vremena za « male stvari koje život znače «.

Quote:
Originally Posted by ovan-skorpija VIdi Poruku
Kako se pribliziti muskarcu koji ima mesec u znaku device? ima neko ideju ?
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiv...04012103.shtml

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement