View Single Post

Old 09-04-2011, 23:30  
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
Da i mene ... jos kao dete sam volela one crtace sa vamirima , vesticama ...
Ono sto je jos interesantno jeste sto mi i moja majka kaze da nikad nije znala kako da mi pridje pa je cak punoi puta mislila da su me zamenili u porodilistu jOS kao dete nisam volela da spavam imala sam probleme da se uspavam - hiperaktivna.
Da i ja imam krupne oci jos Mesec u Skrpiji u prvom pa i otuda.

Znate sta je jos interesantno kod ovog polozaja - jeste da me je jako tesko upoznati, jer ni ja samu sebe ne mogu skuziti. I jos nesto ovo su osobe koje na krajnje nesvesnom nivou duboko u sebi zele ostvariti moc nad drugima.
A jel? Moc nad drugima?! Primetio sam....al ne zloupotrebljavam to! Vise idem na humanu stranu.....uostalom negde sam citao da je PL pocinjen neki hreh u proslom zivotu prenesen u ovaj u vidu straha da nas prati neko i nesto itd pa bi bilo povoljno ici i ispovediti se kako bi se to ublazilo ili nestalo! A zanimljivo je,imao sam taj oscaj do ispovedanja pre 5 godina haha kad me astrologija nije ni zanimala previse tad i vidi,potvrda na sve strane! A sto se tice tog da me poznaju itd....mislio sam da sam ko otvorena knjiga za svet oko sebe bio al prevario sam se grdno! Od pre godinu sam shvatio da sam misterija ko pokusa da mi se prikuci malo vise bez obzira na moji iskrenost i naklonost.
Advertisement