View Single Post

Old 05-04-2011, 15:30  
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Ovako, kao prvo, smirit ću svoj karakter pa ću ti pokušati odgovoriti što mirnije:
I kao deseto, potrudi se malo i sama oko nekih stvari u životu. Ja vidim da ti je karta lijepa i da imaš mnogo dobrih stvari, sviđa mi se tvoja 7 kuća braka..a i 9...mislim da biš ti trebala u inostranstvo ako već nisi otišla... ali...moraš malo primiriti strasti i potruditi se, ne samo kritizirati ljude koje nisi ni uspijela procijeniti.
E ovo ne zaboravljam, dobro pa je neko i oživeo temu Ali i dalje ne živim negde daleko.
A Zvijezdice, ako ih primirim malo, neću se živa izvući.
Ali me je podsetilo na SA naglašen u Dejvisonu, na samom ASC.(a i ti si imala u jednom, ne znam da li to sadašnji aktuelan), mislila si da je razlika u godinama.
Ovaj čart o kom pričam ima naglašen SA i po tome što je retro, na ASC, u Vagi pa egzaltiran, U trigonu sa vladarem Asc.i konjukciji sa vl.DC.
Ali ne znam šta je gore, da li to što vladar DC, po progresijama ide unazad, dublje u 12 polje, ili to što je u konjukciji sa Plutonom u 1. Svakako nespojivo
Ako se nekom bude dalo viška koncetracije(bilo danju, bilo noću). Ovo je najegzaktnije sada SA120Ve, i momentalno ništa, SA na Asc. Uključila sam Progresije i Direkcije.
S tim što je SA već prošao Asc.za malo8ako su nam naravno precizne koordinate u sekund, ali naravno nikakva reakcija za sada. Pa bih rekla da se vidi ko je više vezan za osobu "C"..
Evo karte: http://img191.imageshack.us/f/astro2...jvisonaar.gif/

Last edited by Skorpija; 08-04-2011 at 02:08.. Reason: koristi opciju edit
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement