View Single Post

Old 22-07-2007, 12:14  
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Mace, nemoj mu dozvoljavati da te povredjuje jos vise, ako stvari stoje tako, moj ti je savet da izbegavas kontakt sa njim, jer koliko sam zakljucila, svaki kontakt je novo povredjivanje tebe. Pusti ga, mace, ako je sudjeno da se veza nastavi, on ce ti se javiti....
Moras nastaviti dalje, bez njega. Svi smo mi imali takve gubitke u ljubavi. I naucis nesto iz svega toga. Ne smes sebi dozvoliti da se za nekog toliko vezes i da on postane smisao tvog zivota.

A sinastrija i moze ali i ne mora da kazuje nesto. Nekad ljudi imaju prelepu sinastriju, a nisu zajedno. A nekad sinastrija uzas, a oni zajedno guraju kroz zivot. Evo moj primer, imala sam decka (tada nisam znala za sinastrije) sa kojim sam imala wow sinastriju meseci u koljukciji, sunce mesec isto, trigoni sa saturnom...itd, ali ja njega ostavljam, zato sto sam upoznala mog buduceg muza, a sa kojim imam katastrofalnu sinastriju, toliko losa sinastrija da je to uzas. Razveli smo se, ali cemo ceo zivot biti u kontaktu jer imamo zajednicko dete.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement