View Single Post

Old 21-07-2007, 19:11  
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Tinna-bg, nije toliko strasno kad se nadje MO 0 UR, cak naprotiv!
To je aspekt koji govori o jakoj , magnetskoj privlacnosti.
Ako su planete ugrozene maleficima, ili u opoziciji ili kvadratu, mozemo ocekivati definitivan razilazak, pri cemi je Uran taj koji, obicno, ne zeli da se vrati na staro. I naravno, Mesec vise pati, jer Uran juri napred, ne osvrcuci se na proslost.

Sto se tice braka sa rezvedenim, udatom... ovako su mene naucili:
ukoliko se osoba vencava sa razvedenom osobom, taj brak ce biti predstavljen 9. kucom, pri cemu on ( izabranik-izabranica) automatski predstavljen 3. kucom.
Zasto?
Ako je nas partner predstavljen 7. kucom- njegov prvi partner je predstavljen nasom 1. kucom, a mi , kao njegov drugi partner, predstavljamo 3. kucu.( to je 9. kuca od 7., pa samim tim predstavlja njegov drugi brak).

Razvedena osoba sa kojom ulazimo u brak( NEZAVISNO DA LI JE TO NAMA PRVI ILI NEKI DRUGI BRAK!! ), uvek DODAJE svoje brakove u nas horoskop, pa tako sabiramo broj nasih i njegovih brakova dok ne dodjemo do nove ose.

Npr. osoba se vencava po drugi put, ali za razvedenu osobu.Njemu bi taj drugi brak bio predstavljen 9. kucom, ali kako je i njegova partnerka bila u braku, sve se pomera za jos jedan brak, pa dolazimo do ose 11/5 koja sad nosi sudbinu za njegov drugi brak.

Last edited by Skorpija; 22-07-2007 at 16:18..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement