View Single Post

Old 21-07-2007, 17:28  
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow

Quote:
Originally Posted by luna2 VIdi Poruku
Venera u 6. kući, ljubav preko posla, na poslu..
Hm , da , ali nije tako ~ on trenutno živi i radi u Zrenjaninu , a ja živim i radim u Bgdu ~ možda kada se , tj. ako se bude preselio u Bgd i bude tako nešto , ali do tada --- ta Venera u VI će biti misterija za mene ... Čudan čart , čak je i mene zbunio

Zoki je upravo taj aflikovani Saturn u VII polju , ja sam tu Mesec u Lavu na samom vrhu VIII polja ... deluje baš loše ...
Od aspekata ~ gledam samo aplikacije :
~ Sunce : nema aplikacija
~ Mesec : egz. 90° sa Čvorovima i širi 120° sa Jupiterom
~ Merkur : apl. 0° Saturn
~ Venera : vrlo širok 120° sa Jupiterom , tako da je to i zanemarljiv aspekt ...
~ Mars : 120° Uran , 90° Pluton
~ Jupiter : maloprepomenuti širi aspekt sa Venerom
~ Saturn : maloprepomenuta 0° Merkur
~ Uran : gore navedeno
~ Neptun : /
~ Pluton : gore navedeno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Merkur, nije ni cudo sto ti je doneo sve najbolje, pogledaj ga kako pravi divne trigoncice sa njegovim mesecom i marsom, a sekstil sa venerom. A njegov konjukcija tvoj merkur i venera.
Da , njegov Merkur pravi lep 120° sa mojom Venerom i 60° sa mojim Marsom i 0° sa mojim Jupiterom ... ali isto tako ima i 180° sa mojim Merkurom ...

Quote:
A reci mi kako se kod vas odrazava ova konjukcija njegov uran, tvoj mesec?
Ne razmumem

Quote:
A mene isto zanima vise aflikovan saturn u sinastrijama, kad saturn pravi dobre aspekte sa licnim planetama, to je bukvalno skolski primer trajanja veze, ali sta biva kad je umesan ali sa opozicijama i kvadratima? I sta je po vama gore kad saturn pravi opoziciju sa nekom licnom planetom druge osobe, ili kad pravi kvadrat?
Lakše se izadje na kraj sa 90° nego sa 180° ... Njegov Saturn ima 90° sa mojim Merkurom i Jupiterom ... dok moj Saturn ima samo 120° njegova Fortuna ... [ 90° sa Uranom ne računam , to je generacijski ... ]

Evo da se ispravim ~ ovo je sinastrija

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231

Last edited by Skorpija; 22-07-2007 at 16:18..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement