View Single Post

Old 15-07-2007, 13:03  
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by swarovska VIdi Poruku
a jel moze neko da pogleda moj drugi brak?kissssssssss
zapravo me zanima njegovo drugo polje (moje 10) zbog meseca u vodoliji mozda pilot? odnosno zanimanje kojim bi se mogao baviti (naravno i jos ko sta moze da kaze) tema je sjajna...
I Blizanci - Me u I / Me na Asc, Ve, Sa
Prilagodljiv, pricljiv, otvoren u nastupu, moguce da je sklon da bude vrlo ostar na recima u pogresnom trenutku, bistar, neumoran radnik, moguce da gricka nokte ili voli da uvrce kosu(ono vrti pramen kose).
II Rak - Mo u VIII
Moguce da strahuje od neimastine, medjutim ima odlicnu podrsku drugih ljudi sto se tice finansija, mogucnost solidnog nasledstva sa majcine strane.
III Lav - So u XII/I
Ambiciozan, preduzimljiv, jaka potreba da bude u centru paznje, al moguce da zbog So u XII to ne ume najbolje da ispolji.
IV -Devica Me u I /Pl
Jedan od roditelja je imao jak uticaj na njega, moguce da cak i fizicki lice, moguce da su roditelji razvedeni i da je u detinjstvu bilo nekih trauma.
V Vaga - Ve u I/Ur
Vazni su mu prijatelji i ljubavne veze, sa Ur u V 120Ve u Blizancima, moguce je da ima brojne ljubavne veze.
VI Skorpija - Pl u IV
Izuzetno napet nervni sistem sto se moze odraziti na zdravlje, hm..mozda malo nefleksibilan, moguci zdravstveni problemi sa polnim organima, sklon da bude porodici na usluzi (?).
VII Strelac - Ju u VIII/Ne
Druzeljubiv, tezi slobodi u braku, Me180JU, postoji mogucnost vise brakova, vise mu je stalo do druzenja, nego do ljubavi i seksa, moguca idealizacija partnera.
VIII Jarac - Sa u I /Mo0Ju
Moguce da se bavi bankarstvom ili neki oblikom ekonomije,moguce da je u nekom partnerskom odnosu i to vrlo uspesnom.
IX Vodolija - Ur u V/ Ma
Bujna masta, vazno visoko obrazovanje, ukoliko iz nekog razloga nije zavrsio fakultet, uci sam za sebe, samouk je,
X Ribe - Ne u VII
Moguce da ima dva posla i da je u nekom partnerstvu.
XI Ovan - Ma u IX
Moguce da je ukljucen u rad velikih organizacija.
XII Bik - Ve u I/So
Tesko prihvata promene, sposoban da trpi nedace do zauvek, put do podsvesti vodi kroz razum i logiku.

Ja ne videh da moze da bude pilot, sto naravno ne znaci da ja dobro videh.

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement