View Single Post

Old 15-07-2007, 12:51  
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Evo doradih ga malko.

I Blizanci - Me u VII u Strelcu
Mladolik
Prilagodljiv, moguce malo rigidan nacin komuniciranja, sebe vidi kroz partnersku vezu.

II Rak - Mo u VIII u Vodoliji
Hm, recimo tradicionalista/ali Mo u Vodoliji 90Ur, pre bi bilo opozitno..npr.sad mi pade na pamet, zbog odnosa sa majkom koja je bila takva potpuno suprotni stavovi....joj, kako sad lupih...
Moguce da je redovno zabrinut za finansijsko stanje, tj. moguci usponi i padovi na tom planu.
III Lav - So u VIII u Jarcu / Ju,Ma i Sa
U nastupu teatralan, mozda malo mracan ali definitivno vrlo uocljiv.
Ajmo ispocetka So u Jarcu u VIII ne ide bas da bude teatralno, mada Lav na vrhu - ambiciozan, preduzimljiv, sa sve Sa,Ju i Ma...svakodnevno okruzenje je nako iz krajnosti u krajnost...od ekstremno ozbiljnih do ekstremno eksplozivnih..
IV Vaga - Ve u VIII u Vodoliji/ Pl
Pl u IV, vladar u VIII -dete razvedenih roditelja, nasilna promena doma..
Hm, mora da boravi u izuzetno lepo okruzenju da bi mu bilo prijatno?Mozda tesko uspeva da nadje srecu u domu (Ve90Pl)?
Partner mu dolazi u kucu.
V Skorpija - Pl u IV
Fatalisticki pristup ljubavi, sa teznjom ka sigurnoscu koju moguce vrlo tesko postize
Veoma zainteresovani za seks, ali vise iz radoznalosti, moguci su odlicni rezultati ako se bavi sportom.
VI Skorpija - Pl u IV/ Ur
Ceste promene posla, moguce neki porodicni posao
Ne voli rutinu i robovanje poslu, rigidne navike i stavovi.
VII Strelac - Ju u III/Me,Ne,So
Ovo znam, ovo znam...Partner zivi u komsiluku.
Tezi slobodi u odnosu, prijateljstvo mu je izuzetno vazno, bitno mu je da bude prijatelj sa partnerom.
Mnogo prica, da bi se osetio sigurnim mora biti u centru paznje u drustvu i poslu. Vazno mu je da partner ima slican sistem vrednosti, moguca idealizacija partnera.

VIII Jarac - Sa u III/Ve,Mo
Mracan pristup svim oblastima VIII kuce, voli da prica mracne price?
Urodjen dar za ekonomiju, smelo suocavanje sa neprijatnostima.Moguca finansijska podrska drugih ljudi.
IX Vodolija - Ur u VI
Povezan sa inostranstvom zbog posla.
X Ovan - Ma u III
Ma0Ju-tezi nekoj rukovodecoj funkciji, mora da bude dominantan..
XI Bik - Ve u VIII
Planovi vezani za novce drugih ljudi?
Veoma dobro kombinuje poslovne i drustvene odnose, i prilicno je racionalan u svojim ocekivanjima.
XII Bik - Ve u VIII
Opet mi vuce na fatalne ljubavi i sitnice koje takve vuku sa sobom..
Postoji tendencija da se suprotstavlja promenama, radije ce trpeti sve nedace, nego da isproba nesto novo. Sposoban je da analizira stvari, ali ne u potpunosti objektivno.

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement