View Single Post

Old 04-02-2011, 19:09  
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Vas dvije ste stvarno razlicite prirode.
Malo me cudi sto nisi iskoristila ovaj kvadrat Su0Ve na njen ego-Mjesec. Ne velim da si sad morala ne znam kako da je povrijedis, ali da je stavis tamo dje joj je mjesto. Narocito zato sto vam je percepcija emocija totalno razlicita. Meni su Jarice generalno teshke kuchke PARDON MAJ FRENCH - ali, izgleda da si ti veliki izuzetak. Prosto ti zavidim sto ti je Venera u I kuci - sigurno si privlacna muskarcima
Ne znam ni sama kako sam sve i svašta dozvolila ranije, sada smo udaljene, mada moji roditelji su razvedeni već 20 godina i verovatno što nemam lep i normalan odnos sa ocem , nisam imala kud i roditejsku ljubav trazila samo od nje...mada kada pogledam nisam sigurna da li sam je dobila onoliko koliko sam je zelela.
Verujem da nećemo biti više ikada bliske ...mada njen UR pada na moj dc- strašno , šta bi to moglo da znači ?!

Hvala za Ve u I kuci, lepa sam nema šta, malo se hvalim sama, kada drugi neće ..
Nismo mi Jarce Kuche vec samone damo na sebe i volimo samo sebe , tako nas pojedini doživljavaju i same smo za to krive...i teško nas je zadiviti, teško primamo prijateljstva, komplimente- sve mora odmerano i upućeno u pravo vreme i mesto ...pozzzz

Da li njen Uran na moj DC mogao da označava nevolje ili njeno mešanje u moj brak ?! A pošto je Uran u njenoj 11 kuci da bi time moglo da se gleda njen izražen prijateljski stav prema meni , više nego da mi je majka , što i nije tako loše samo što nema granice jer je Uran u Raku i time postaje veoma osetljiva. Možda neko ima neku ideju, suviše mi je ovo komplikovano ?!

Last edited by sladjana; 05-02-2011 at 16:06..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement