View Single Post

Old 03-02-2011, 20:40  
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Jako lijepo receno! Hvala na komentarima.
Ja bih se jos zadrzala na opoziciji njenog Marsa sa mojim Jupiterom i Saturnom. Marsom ona cesto zna da malo spusti na zemlju neke moje zelje i htjenja, i ponekad se tu uhvatimo u kostac oko odredjenih stvari, sto je sve dodatno pojacano tvrdoglavim Saturnom. Medjutim i tu se nadje neki balans, narocito posljednjih 10 godina.

Cini mi se da je dobar pokazatelj razmazenosti u odnosu cerka - majka ova opozicija moje Venere i njenog Jupitera, doduse tu je i Uran umijesao prste koji nasoj nekoj svakodnevnici daje neke iskrice. Ako sam to ja dobro protumacila
Ta opozicija Ma sa Ju i SA - protumačila bi možda da si jedinica ili da ona mora da zna većinu tvojih poteza , kao da se nekada boji tvoje reakcije , da ne ispadneš smešna ili nešto slično ...
Čini mi se da njena II kuca zauzima tvoju 11 i 12 pa nekako nemaš uvid u novac u porodici , postoje neke tajne ili je porodica dobila neko nasledstvo ...
Opzicija tvoje Ve i njenog Urana - uvek mi se čini da ti popušta, ti uvek nađeš način da dođeš do nje ?!
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement