View Single Post

Old 03-02-2011, 20:34  
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Na prvi pogled nije loše...to što njena I kuća pada na tvoju 11 govori mnogo o lepom, prijateljskom odnosu a planete Ve i MO govore o vernosti jer su u Jarcu . Verovatno obe imate granice koje postavljate jednoj drugoj i toga se držite, možda i pravila za koje ste se nekako prećutno unapred dogovorile ...
Obe ste Vodolije, slične ste ali ona je u poznaku Strelac, vladar JU utišao u VII kucu - javnost, predstavljanje i to u RAku -zrači ljubkošću i unutrašnjom lepotom, odmah je ljudi nekako lepo dožive, prijatno ....
Za tebe bi rekla da zbog Ne koji se bukvalno zalepio za MC deluješ praktično ili nežno ali si dosta vesele naravi !!!
Jako lijepo receno! Hvala na komentarima.
Ja bih se jos zadrzala na opoziciji njenog Marsa sa mojim Jupiterom i Saturnom. Marsom ona cesto zna da malo spusti na zemlju neke moje zelje i htjenja, i ponekad se tu uhvatimo u kostac oko odredjenih stvari, sto je sve dodatno pojacano tvrdoglavim Saturnom. Medjutim i tu se nadje neki balans, narocito posljednjih 10 godina.

Cini mi se da je dobar pokazatelj razmazenosti u odnosu cerka - majka ova opozicija moje Venere i njenog Jupitera, doduse tu je i Uran umijesao prste koji nasoj nekoj svakodnevnici daje neke iskrice. Ako sam to ja dobro protumacila
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement