View Single Post

Old 14-07-2007, 03:20  
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

I Bik / Ve u II/ So na Asc
So na Asc u Biku-tip vodje, voli da bude u centru paznje, postoji mogucnost da je malo egocentrican - korpulentan covek, moguce veca glava

Jesus, skroz naskroz on. Doduse, samo mu glava nije veca. Ako nije u centru paznje, upiskice se u gace (mesec u lavu).

II Blizanaca /Me u XI/ Sa na vrhu II kuce, Ve0Ma
Moguce da radi vise poslova, ali sa Sa na vrhu, ide malo teze, Ve i Ma u konjukciji u II kuci, kroz posao se realizuje, posao strast (?)

Posao mu jeste strast i zivotna teznja, al' mu nesto to tesko ide.. Stalno neka spoticanja (ja mu pomogla oko ovg posla, sta da ti kazem, kad je bebac)

III Rak/Mo u VI
Vodi se osecanjima daleko vise nego razumom.Moguce je da ima talenta za kulinarstvo, ponekad ga je tesko naci kod kuce, voli da prica o poslu(?)

Voli da prica o poslu, tesko ga je naci kod kuce (bar ok je bio sa mnom), a sto se tice kulinarstva, e pa sa mnom se nije pokazao.. Mozda nisam inspirativna.

IV Lav/So u I
Voli da je oko njega sve najbolje, moguce da mu je otac bio dramaticna osoba, dom i porodica su mu jako vazni, dom predstavlja sigurnost.

100% tacno, pri cemu mu je otac tezak ki crna zemlja i pun ko brod.. A on voli lovu vise nego lebac da jede..

V Devica/Me u XI/Pl i Ur
Nespremnost da se prasta u ljubavi, moguce da se ljubav previse analiziraju sopstvene emocije. Pl i Ur u V - hm, mogucnost neplanirane trudnoce(? i u muskom horoskopu) i nezadovoljstvo zbog toga

Prvi deo 100% tacan, a da ne zaglavis vodi racuna ne zna se.. Tako da za mogucnost ove neplanirane, ne znam, mozda mi javi ovih dana da je zaglavio. Ipak ga Saturn unakazi.

VI Vaga/Ve u II/Mo
Ukoliko voli svoj posao, perfekcinista je u obavljanju istog, uporan je, ukoliko ne voli posao moze biti izrazito neprijateljski nastrojen prema drugima.Voli da radi.Mo u VI - ne zna kako do dece (?)

Sve za posao vezano je tacno. Mo u VI - ne zna kako do dece (?)-ovo ne znam, ali bih ja znala sta bih sa njima.

VII Skorpija/Pl u V /Ne
Zahteva vernost i potpunu predanost partnera, postoji mogucnost izrazene ljubomore.Moguce da ne vidi bas najbolje svog partnera.

100% ON.

VIII Strelac/Ju u VIII
Moze imati velike koristi od partnerskih odnosa, ima podrsku drugih ljudi, postoji mogucnost nasledstva

Za ovaj prvi deo ne znam, a sto se tice nasledstva ovo mu se 100% smesi.

IX Jarac/Sa u II
Moguce je da ne voli preterano da putuje, ukoliko to nije zbog posla.

Kada ide na put, obavezno gundja i to me grozno nervira. A mora za CG, zbog majke.

X Vodolija/Ur u V
Tezi stabilnosti, dobar polozaj za bavljenje astrologijom, ambicioznost, dobar polozaj za rad u velikim organizacaijama

Ne znam. I ne pominji mu astrologiju, please

XI Ribe/Ne u VII/VIII/Me
Prijatelji iz umetnickih krugova, bolje je da se druzi sa mladjima od sebe, jer postoji mogucnost izdaje od starijih prijatelja.Moguce da radi nesto sa svojim telom.

Ima sve neke krelce oko sebe.

XII Ovan/Ma u II
Stabilan stav i spoljasnja osecajna priroda mogu ublazavati nedostatak unutrasnje sigurnosti. Moguce da njegova sigurnost zavisi od finansija.

100% on.

Dori, ti si genije. Mada ne znam da li je to ovaj blenton. JUBAC!!!!!!
Advertisement