View Single Post

za viksi
Old 14-07-2007, 01:45  
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno za viksi

Evo slatka da pogledam i tebi da li se g-din Pravi uklapa.
I Bik / Ve u II/ So na Asc
So na Asc u Biku-tip vodje, voli da bude u centru paznje, postoji mogucnost da je malo egocentrican - korpulentan covek, moguce veca glava
II Blizanaca /Me u XI/ Sa na vrhu II kuce, Ve0Ma
Moguce da radi vise poslova, ali sa Sa na vrhu, ide malo teze, Ve i Ma u konjukciji u II kuci, kroz posao se realizuje, posao strast (?)
III Rak/Mo u VI
Vodi se osecanjima daleko vise nego razumom.Moguce je da ima talenta za kulinarstvo, ponekad ga je tesko naci kod kuce, voli da prica o poslu(?)
IV Lav/So u I
Voli da je oko njega sve najbolje, moguce da mu je otac bio dramaticna osoba, dom i porodica su mu jako vazni, dom predstavlja sigurnost.
V Devica/Me u XI/Pl i Ur
Nespremnost da se prasta u ljubavi, moguce da se ljubav previse analiziraju sopstvene emocije. Pl i Ur u V - hm, mogucnost neplanirane trudnoce(? i u muskom horoskopu) i nezadovoljstvo zbog toga
VI Vaga/Ve u II/Mo
Ukoliko voli svoj posao, perfekcinista je u obavljanju istog, uporan je, ukoliko ne voli posao moze biti izrazito neprijateljski nastrojen prema drugima.Voli da radi. Mo u VI - ne zna kako do dece (?)
VII Skorpija/Pl u V /Ne
Zahteva vernost i potpunu predanost partnera, postoji mogucnost izrazene ljubomore.Moguce da ne vidi bas najbolje svog partnera.
VIII Strelac/Ju u VIII
Moze imati velike koristi od partnerskih odnosa, ima podrsku drugih ljudi, postoji mogucnost nasledstva
IX Jarac/Sa u II
Moguce je da ne voli preterano da putuje, ukoliko to nije zbog posla.
X Vodolija/Ur u V
Tezi stabilnosti, dobar polozaj za bavljenje astrologijom, ambicioznost, dobar polozaj za rad u velikim organizacaijama
XI Ribe/Ne u VII/VIII/Me
Prijatelji iz umetnickih krugova, bolje je da se druzi sa mladjima od sebe, jer postoji mogucnost izdaje od starijih prijatelja.Moguce da radi nesto sa svojim telom.
XII Ovan/Ma u II
Stabilan stav i spoljasnja osecajna priroda mogu ublazavati nedostatak unutrasnje sigurnosti. Moguce da njegova sigurnost zavisi od finansija.

Ja ovoliko veceras videh, ispravljaj slatka ako ga poznajes gde pogresih..

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement