View Single Post

Old 13-07-2007, 17:25  
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Registrovan: Apr 2007
Nevencica je na dobrom putu
Standardno

Joooj deco sto je ovo dobra stvar!!! Pritom tako se sve dobro uklapa da sam se najezila Evo koza mi smirgla sako!!!
Ne ozbiljo pazite ovako moja 3 kuca je u ovnu sestra mi je ovan u podznaku tu joj je i mesec i jako naglasena sibolika ovna u svakom slucaju onda 4 kuca mi je u biku inace mama mi je u podznaku bik!!! itd.....nastavljam da citam pa cu jos da komentarisem! FENOMENALNA TEMA!

E sad sam u toku......ne znam samo koga analiziramo ali nema veze evo mozemo i mene. Ja mislim da sam ja odradila ovog raka sa pocetka 7 (to se u stvari toplo nadam ) imala sam jednu dugu vezu ali nismo nikad ziveli zajedno mada smo jako puno vremena provodili pod istim krovom. Pa se sve nadam da je simbolika moje sledece veze lav ili sunce u 11! Prijateljska veza i sve ostalo sto ima veze sa suncem. :

I lav ( sto volim da montiram hehehe-imam pravo da mastam vi me ispravljajte naravno ) ne znam kako to utice na fiz izgled?? Buckast? ne pada mi nista na pamet. Mozda ugladjen i sl. Sunce u strelcu u njegovoj 5 svaler verovatno.
II devica znaci voli lovu bitan mu je novac. stedisa? racionalista? u svakom slucaju ima osecaj za novac. Me u strelcu u 5.....hmmm trosi novac na cice ali trigon mesec ipak daje malo i mami salje joj novac kuci!
III vaga: venera u skorpiji......u 4 kuci vezan za bracu i sestre.......a ponasanje mu je .....definitivno uljudno i fino! (o hvala bogu )
IV skorpija: hmmm muskarcina u kuci ??? Marc u jarcu u 7 kuci ...... hmmm ..... auuu da nije agresivac neki ..... jos je mars aflikovan sa svih strana. Pod nagovorom majke i brace bije zenu odnosno mene (ovo prelazi u zanr spanske serije )
V strelac: auuu svaler ljubi ga majka, ali jupiter u vagi u kuci br 2 ipak kavaljer i dzentlmen. Trosi lovu na svoje zenske ..... galantan. Odlicno!
VI strelac: ne zanm kako ovo polje da opisem....verovatno ima srece s novcem....a i nema lose zdravlje. npr
VII jarac: to sam ja goropadna i stalno se nesto svadjam mars je jos tu, a onda i saturn u drugoj. Cedim mu novac ali u konj sa jupiterom ipak na finjaka i uz postovanje. (vaga)
VIII ribe: moze da se poveze sa sexom jel tako.....hm ribe sta to znaci??? Jel dobro ne razumem se u muske ribe! Valjda jeste!
IX ovan: mars u jarcu pa valjda je u inostranstvu sreo svoju dragu (mene)..... tamo planula ljubav. (mesec tamo u vonu)
X bik: auuu profesija? Zemljoradnik......ili ne daj boze nema zanimanje. Venera u izgonu u 4 kuci.....porodicni posao ili sl. Dzabalebaros koji je nasledio lovu! Super!
XI blizanci: druzeljubiv, Me u 5 ........voli da se "druzi" sa zenama......
XII blizanci: smrt u drustvu i mozda medju zenama......

E sad da ne budem sebicna nacisto......ako neko hoce da ga ocrnim nek se javi slobodno na 5555-3688

Last edited by uspavana; 01-09-2007 at 00:57..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement