View Single Post

Old 01-02-2011, 19:19  
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

NOVICSLAVICA, Nema potrebe za veliku brigu, sve je to uslovljeno licnim natalom a ponajvise aktivnostima same osobe i polozajem planeta u licnom natalu. Uran je daleka planeta i znamo da se on dugo zadrzava u jednom znaku pa ga ne treba previse licno analizirati po znacim, osim ako nije vladar ascedenta, vec po kucama, sto je mnogo licnije. Kako znamo sta znaci kada se Uran nalazi u znaku Ovna: brzina, okretnost, aktivnost, sklonost rizicima, brzopletost, netoleranciju...trebalo bi pripaziti na neke svoje osobine koje se ovim tranzitom aktiviraju, kazem samo ako na to ukazuje licni horoskop.Mars ulazi u Ovna 3.4.pa do 12.5.- nije dugo i on je tu u sedistu, sto ce svojim brzim hodom biti udaljen od ove eksplozije Urana, pa mi se cini da se nece osetiti kao negativac.Oni koji u natalu imaju los aspekt Urana i Marsa mogu osetiti pojacanu nervozu i napetost u vezi svega sto bi tih nedelja hteli preuzeti na sebe.Nije dobro za one koji imaju Ovna na Ascedentu a tranzitni Uran ulazi u prvu kucu, tada pravi opoziciju na 7. kucu sto moze da ukaze na pogorsanje partnerskih odnosa.Uran u ovom znaku nikako ne voli prosek i stereotipne stvari.Venera 22.4 ulazi u Ovna pa do 16. 5. zasto biti zabrinut, uvek sve zavisi kako cemo se mi sami postavljati kada energije planeta deluju. Mozda bi vise o nasim postupcima trebalo razmisljati; uverila sam se licno da nasi postupci ublazavaju dejstvo energija pojedinih losih aspekata. Ne brini vec cemo nekako preziveti i taj april i maj.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement