View Single Post

Old 13-07-2007, 01:41  
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Mila jesi sigurna da si odradila svoj prvi brak?
- prilicno sam sigurna
Ovako.. nije brak bas isto sto i suzivot..jer bi onda i cimere mogli tako da posmatramo.. ako ste proveli samo dva puta po mesec dana (pa jos i sa pauzom izmedju) zajedno, ako niste imali onu sponu "obaveze jedno prema drugom" koja brak cini brakom onda mozda i nisi istrosila svoju sedmu kucu? Mozda je to bio duzi odmor? Sta kazes? (odmori regularno traju po 2 nedelje, ali sui odmori)
- stigli do prstena, kuvanja rucka za njegovog oca, familije i sve ostalo sto ide u paketu ..trajala veza 4 godine
Mislim... ja isto nisam imala papiroloski brak... ali jeste bio brak po zvezdama, jer smo delili sve (osim njegovog motora :-) ), dakle bankovni racuni, ciji je red da ide u kupovinu, svadje ko nije pokupio ves i zasto nam komsije lepe cedulje sa poduzim listama sta im smeta...
Tvoja peta je bas zivahna...mars i dispozitor zamenili mesta i u kvadratu....jel' se ta veza o kojoj pricas zavrsila na 3,4 sad?
- pa nije bas...raskidali pa se mirili...od prvog do konacnog raskida proslo jedno godinu dana
Posto je mars prema sistemu derivatnih kuca u 11oj a uranko je sam po sebi u 11oj to bi znacilo da sa njim nisi ostala prijatelj naknadno.
- ne, ja ne ostajem prijatelj sa bivsima generalno
Dalje venera kao drugi vladar pete je u svojoj kuci, ali joj nije lepo jer je u ovnu u egzilu... i sve mi se opet cini da je to nekako mozda taj decko... osecanja su naglo buknula, neznosti je malo, vise je nekako na pozudu i na vatrenu ljubav okrenuto... i venera u ovnu daje brzopletost... i nesrecan brak (los izbor, los proracun) koji je nastao rano i brzopleto... a to opet podseca na opis decka s kojim kratko zivis?
- veza pocela u mojoj 17 godini
Ajd' derivatni sistem da probamo... ti i taj decko ste zajedno sa parama stajali lose.
- prilicno lose, sve je pocelo da se desava '93.
Jedini vladar vase druge je ta lose polozena venera? Treca derivatna... tj. sedma pocinje u vodoliji, uranko u 11oj -prijatelj, pravi trigon sa merkurom -online komunikacija -vi ne zivite u istom mestu i telefon i vise net su imperativ za vas, takodje putovanja da bi se videli su neminovna a zbog urana verovatno avionom?
- vladar moje VII u III, ziveo je dve zgrade od mene...moja X, derivatna IV - selidba zbog rata - astrolog mi rekao da su mu roditelji razvedeni, al u principu otisao je da se ne vrati vise
Vladar vase pete -uzajamna ljubav, radosti zivota... sunasce... ali zbunjeno u vasoj 12oj... u konjunkciji sa jupiterom -VELIKA ljubav, ali u 12oj -teskoba, daljina, ...jednostavno nije mu lepo bas tu... a dispozitor je u tvojoj prvoj, tj vasoj 9oj -neptun...divno aspektovan, ali mislim da je doneo daljinu izmedju vas? Jel' tebi taj decko u drugoj drzavi ziveo?
- posle mesec dana veze se odselio
Vladar vase devete jupiter je isto otisao u 12tu...bas bas daleko (prekookeanski daleko mozda)
- blizu, al opet tako daleko u to doba
Ovo sto te nagovaram da priznas da nisi imala brak je zato sto je meni tvoja sedma kuca bas lepa... i uzbudljiva :-)
- ha, jos uvek je lepa, al je odradih..
Jel' ima ikakvog smisla ovo sto ispricah?
- to je to

Odradih ja sebi i kako g-din Drugi Pravi treba da izgleda...

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement