View Single Post

Old 26-01-2011, 18:18  
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Jako je zanimljiv znacaj neptuna u ovoj vasoj sinastriji.
Ali, ako cemo iskreno, i sama njena karta je specificna zbog sunca u lavu na Asc-u. Mozes li u par reci - kako ona izgleda? Vidi li se ova naglasenost lava?

Sto se neptuna tice.... Njen chiron u 5. polju u konjukciji sa tvojim neptunom. Vladar njene pete kuce - jupiter u ribama - koji nema aspekata u sinastrijama, pa neptun opet preuzima primat.
Takodje, tvoj neptun u trigonu sa njenim suncem...puno prostora za pogresna razumavanja.
Na svu srecu, cini mi se da neptun nije ni u jednoj karti previse naglasen.
Imate obe sunce u prvoj kuci...
Nisam stučnjak za opisivanje ali ona je visoka, krupna (sad sa 7-8 kila viška, pre prično zgodna sa izraženim oblinama ) ,tamano smeđa kosa i zelene oči, hod prav i prilčno visok pogled-baš kao lavica , čuva svoju teritoriju i decu-malo preteruje.
U sve se meša , sve voli da zna i sve mora da komentariše!!!

Quote:
Originally Posted by Astro_Nena VIdi Poruku
Nisam shvatila ovo za ne udaju.... Mislis da ona jeste u tome ucestvovala ili nije??? Po nekom ovako tumacenju to sunce i asc u 7k bi mogli po meni da znace bas da ti provodadžiše!!? I da ti trazi muza.... ali posto je dupla lavica mozda voli da drzi monopol nad tvojom udajom. JA cu da kazem za koga ce onda da se uda. I onda sa mesecom u ovnu u tvojoj trecoj kuci podstice tvoje komunikacije... ali nekako tebe sve to iritira kod nje. Valjda ne mislis da je na pravi nacin. Ti bi to drugacije.... Ali ajde sve to na stranu, ali ovaj sa u osmoj kuci te onako doslovno hm.... u mozak. Ti vec samu sebe onako propisno cedis psihicki i onda jos i mama te nagazi punom parom.... Znas mozda od toga ocvrsnes? Ne da hocu da kazem da nisi dovoljno jaka, ali ovako si jos jaca.... A sa je jos u devici... kuku lele! Mucenje sa gustom.... seciranje na zivo... Imamo skoro identican raspored kuca, videces posle cu postaviti sinastriju moje mame i mene... pa gledaj i tesi se
Tako je to mučenje...nisam se udala ali se ona jako mešala u moj izbor momka i time me mnogo ugrožavala da ispoljim svoja osećanja jer kako sam već gore navela imala je puno problema sa mojim ocem (Kao i ja) ...možda je glupo da ovim neko ne bi pomislio da je je moj odnos sa njom loš, već jednostavno nije onakav kakav bi ja htela da bude, jako me ugrožava...a možda je i vreme da odem, da se udam ... ...mada čisto sumljam da bi onda bilo bolje, jedino kada bi otišla preko "bare" !!!
Ali ne verujem da bi ona ikada mogla da mi nadje momka za udaju jer ja na to ne bi nikada pristala jer neću da mi se išta mesa, čak i zadnjih 2 godine izbegavam da joj govorim mnoge stvari. ali ono što je neverovatno ona se svugde hvali (Sunce u I u Lavu) kako je ona meni drugarica i da sve razumeme a to nije tako....Najveći problem je što ona mene nikada ne sasluša do kraja jer ona sve zan i time je sve završeno !!!

Što se tiče odnosa tebe i tvoje mame ima tu nešto tvoj Ma150 na njen pl...
Tvoj SA napada njen URan ne zna se koja se više voli takmičiti, pametovati ...obe ste nagle !!!
Njeno Mesec je veoma ugrožen od trvog Sunca i Me, ona se jako boji da ćeš se prestići u svemu jel da? možda je to problem kod vas dve...
Mada ste obe veselog karaktera , nekako ste i slične jel da ?!
Ps vidim da su nam kuce sličnog rasporeda , ali tvoj Mars u I kuci daje tim mnogo jačine nego moj jer je moj retro i neaspektovan i veoma često me iznenadi !!!

Meni se kod nje ne dopada njena VII kuca u Vodoliji ?! Razvela se od mog oca pre 20 godina i nema sreće u muško-ženskim odnosima.

Last edited by sladjana; 26-01-2011 at 18:37..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement