View Single Post

Old 26-01-2011, 00:07  
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Ova tema bi trebalo da bude jako zanimljiva svima koji imaju specifične odose bilo dobro bilo manje dobre sa roditeljima pa da sve to vidimo i analiziramo u sinastiji / uporednom horoskopu ...
Ja nisam neki expert ali postaviću sinastiju moje mame i mene sa kojom imama tako-tako ok odnos ali ima toga dosta šta me ugrožava sa njene strane iako sam dosta vezana za nju ali nismo bliske već onako kako bi ja želela mada se nisam nešto puno ni trudila .

Evo karte : http://i56.tinypic.com/14aet91.gif

Ono što meni upada u oči na početku je njen asc na mojoj VII kuci ima udela u mojoj ne udaji ne difinitivno...
Njen sa iz njene II kucepravi 180 na moj Mo u II kući i to bas zato nema para , ili ga ima ali kroz napor i muku ...teško dolazi i lako odlazi ...
Njen mars napada moje sunce i jupiter ili to meni samo tako izgleda ...?!
Jako je zanimljiv znacaj neptuna u ovoj vasoj sinastriji.
Ali, ako cemo iskreno, i sama njena karta je specificna zbog sunca u lavu na Asc-u. Mozes li u par reci - kako ona izgleda? Vidi li se ova naglasenost lava?

Sto se neptuna tice.... Njen chiron u 5. polju u konjukciji sa tvojim neptunom. Vladar njene pete kuce - jupiter u ribama - koji nema aspekata u sinastrijama, pa neptun opet preuzima primat.
Takodje, tvoj neptun u trigonu sa njenim suncem...puno prostora za pogresna razumavanja.
Na svu srecu, cini mi se da neptun nije ni u jednoj karti previse naglasen.
Imate obe sunce u prvoj kuci...

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
super ti je tema..
To sto ti njen MA napada VE0SO moze znaciti da joj je zasmetala tvoja promena uvezi uvezi tvojih ambicija,karijere,ili protiv tvojih promena na tom polju jer ovde njen ASC pravi kvadrat sa tvojim UR iz X,a i MA joj dolazi cini mi se iz X.

http://www.dodaj.rs/?3m/fS/4CFtNrfg/sinastrija1.gif

evo i ja da dodam sinastriju moje mame i mene,nas odnos nikad nije bio nesto blizak,nije imala vremena za mene dali se to vidi kod nas?
Kao sto ja vidim njen MO na moj kiron na moj ME,takodje njen ME na moj kiron,dovoljno da potvrdi da su me njene reci pogadjale,mozda i sada to trpim podsvesno,ali se nedam borim se...
Uh, Bebo...ovo je bas kompleksno.
Obe imate egzaltirani mesec u jakom kontaktu sa saturnom. To je sigurno obelezilo vas odnos. Kod nje je konjukcija, kod tebe kvadrat - eto prilike da uporedjujes aspekte...
Kada pogledas - ima i drugih jako slicnih aspekata - Mars i Venera, pa sunce u biku, pa i jednoj i drugoj je venera dispozitor velikog broja licnih planeta, a ni jednoj ni drugoj venera u sinastriji ne pravi aspekte...Takodje ni vladari njene pete kuce ne prave aspekte u sinastriji..

Last edited by Skorpija; 28-01-2011 at 21:15..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement