View Single Post

Old 21-01-2011, 00:42  
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Sladjo ostali mi snovi u prvom delu za snove ako mozes zvirni unapred zahvalna pozz!!!!

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
imam dva sna koja moram da ispricam posto ih pisem posle izvesnog vremena mozda nece biti bas tako slikovito opisana i ako su u meni ostavila vrlo upecatljiv utisak...
I san znam da sam u kuci kao moja kuca fali deo zida i prozora tu su radnici i kao ja znamda cu uspeti da sazidam taj zid i da to skroz renoviram cak u glavi imam sliku kako ce izgledati kada zavrsim sa renoviranjem naime kao i da je morao biti srusen da bi se ponovo podigao!!!
Drgi san u nekom sam kao stranom gradu sa nekim ko mi drag to znam ali nemam pojima ko je nalazimo se kao u nekoj kuci odjednom smo na tremu koji se pretvara u splav voda je oko nas sprema se oluja i ja pokusaam sve da upozorim i spasim nailaze veliki talasi ja alarmiram i kao supermen smisljam plan kako da spasim sve nas ostali kao da nevide opsnost totalno su zbunjeni san nisam dovrsila do kraja ....to kazem jer znam da su talasi nesto negativno ali ovo spasavanje? Eto toliko od mene volela bi da mi kazete sta znace moji snovi hvala unapred!!!!

Last edited by dadiska; 21-01-2011 at 20:21.. Reason: san
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement