View Single Post

Old 20-01-2011, 18:41  
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Isss sanjala sam da mi je mama trudna i da je rodila malu bebu i ja sam bila prisutna dok se porađala...isss....a beba nije odma počela plakati...pa smo se zabrinuli...al na kraju je sve bilo ok, al ja sam ostala zabrinuta za njezino zdravlje....bila je manja od dlana ...scary
Ne baš lep san, moguće male nevolje ali sa mamom, možda su prolaznog karaktere ili totalno male jer je beba bila mala. Oprez svakako , pozzz...

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
evo jedan san..sanjala sam dedu koji,ali je to neki covjek koji nije moj deda ali je on u snu kao moj deda i ja on mama i tata stojim u kuhinji i on mene uci kako treba da recitujem nesto..to je kao jako bitno i ja tako pokusavam i oni me ljube kad bude dobro i onda kao popijem bogojavljensku vodicu..
a juce ..kao nesto sam radila u gradu i od jednom sam na nekom izletidstu i uzbrdica trava sunce..i ja idem do svojih i kao ajde da pitam ovog lika da se vidimo i dolazi mi poruka kao da cemo se vidjeti i oda ja trazim kao da mi kaze da me voli ..i onda on govori i kao je li ti dovoljno,...hahah..pa sta bi bilo...
Prvi san- sreća ti je blizu samo je sama moraš uzeti .

Drugi san - lep period ali traži brzinu u svemu što radiš ...pozzz
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement