View Single Post

Old 26-06-2007, 05:15  
Schveca
Obično gatalo

Schveca's Avatar

Schveca je offline
Registrovan: May 2007
Schveca je na dobrom putu
Standardno

ja sam se malo igrala i pokushala da deshifrujem DEJVISONKU

Mislila sam da otvorim temu, ali ne znam gde bih je stavila...

Aj vi malo bacite oko pa me iskritikujet, da znam dal ima vjde od mene

EVO JE KARTA

A evo i shta sam ja tu nashla

Asc u biku, vladalac venera..
dc u skorpiji, vladalac Mars...
xe xe.. oni su venera i Mars... zanimljivo

Sunce u V polju, V polje pochinje u Lavu(ali ja mislim da je Sunce u devici, pa mi nije jasno da li da gledam vladara V polja ili Device… ja cu da probam oba, a vi slobodno ispravljajte),
vladar V polja opet Sunce(ovo bi trebalo da je ono ,,jaka planeta, jer se nalazi sunce u svom polju? )- V polje znachi nivo ljubavi, sex, veze pre braka, koliko je odnos emotivan, zabava, zadovoljstvo, ljubav, deca… vladar sunce (zashto su se nashli) , znachi nashli su se zbog valjda zezanja, a moguce da ce se zaljubiti pa i imati decu J to predstavlja i njega, pa valjda ce on da se zeza, a posle da se zaljubi…

pa sunce u devici, analiza, pedantnost, marljivost- vladar device Merkur im je opet u V polju- ne znam zapetljala sam se, ali meni se nekako chini da oni tu imaju super planete u V polju, pa chak im je i komunikacija dobra..

Mesec u III kuci, u Vagi, vladar Vage Venera… - III kuca znachi nacin komunikacije ovo dvoje ljudi, Mesec predstavlja emocije koje se dele, razmenu iskustava, instinkte i nju J - Mesec u III kuci znachi dramatichnost, putovanja, duhovnu radoznalost- pa ja zakljuchujem da je ona radoznala, i impulsivna i da ona malo tu zeza stvar

Venera u V kuci u Lavu- znachi, nivo medjusobnog privlachenja u kuci koja znachi ljubav, … mislim.. pecheni su.. J
Venera u Lavu- mislim da ovde neko drushtvo ima neku ulogu, i dace ovo kod njih funkcionisati sve na povuci potegni J

Ajmo sad ozloglasheni Saturn u VI kuci, u Shkorpiji, (u opoziciji sa plutonom, sekstilu sa MC, konjukciji sa kironom, sekstilu sa neptunoom i marsom i kvadrat sa Mesecom… Auuuuu… sad cu da se namuchim

Saturn u VI kuci koja bi trebalo da predstavlja nachin na koji se veza razvija mi se ne dopada.. Medjutim u knjizici(koja ne znam kako se zove jer su joj korice otpale, odavno je imam J ), znachi efikasnost i ozbiljno shvatanje ove ovde stvari J
Saturn u Shorpiji bi trebao da znachi da se oni bash privlache, ali da se stalno ,,provociraju” medjusobno.
SA u opoziji sa Plutonom- malo su mi oboje emotivno nesigurni, i treba im malo da se potrude jedno oko drugog, a ne da prepushtaju sve sluchaju
SA u sekstilu sa MC- moraju da budu strpljiviji
SA u sekstilu sa Neptunom i marsom- taktichari, mnogo mi neshto moralishu, i sve bi voleli da ide po nekim propisima… J
SA kvadrt Mesec- nesigurni su, vracaju se stalno na neshto shto je proshlo i tako to J

Mars u IV polju u lavu, opet vladar Sunce.. – to bi trebalo da znachi da su se oni nashli zbog nekih proshlih seksualnih, shta znam, mozda razocharenja …

VIII polje… zashto je veza zapocheta?- ovde imaju Neptun. Koji u dejvisonu znachi tajne.. mozda je ovo tajna veza… ili opasno kriju neshto jedno od drugog.. VIII polje pochinje u strelcu, znachi vladar Jupiter, juiter u dejvisonu predstavlja zajednichke moralne stavove, pa su se mozda i zato nashli J, a on takodje predstavlja i neobichne ljubavne zelje.. pa sad imamo tajne i neobichne ljubavne zelje- pitaj Boga shta oni rade, zele i misle J) neptun im je u trigonu sa venerom, znachi senzitivni i mashtoviti(kad josh tu dodam one tajne i neobichne zelje J ) u kvadratu sa merkurom – nerealno gledaju na ljubav, nose ruzichaste naochare i opet kreativnost… ma ovo dvoje su shoW..

toliko za sad... dalje ne znam, a nisam sigurna ni da ovo znam

Last edited by Schveca; 26-06-2007 at 05:26..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement