View Single Post

Old 27-11-2010, 00:38  
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovan-skorpija VIdi Poruku
andjelikadepeures
Mislim da on unosi nemir u tvoju svakodnevicu i da te stalno tera da radis. Ne u bukvalnom smilu ali da ti imas takav osecaj.
da... ali ovo smatram pozitivnim, jer me inspirishe da napredujem, znachi, ne da on to trazi od mene, nego prosto ja imam osecaj da tako treba, shto ti reche.

Quote:
Seksulani zivot bi trebao da bude jako dobar. Moguce je da nema postovanje prema onome sta si ti, moze da ti ispuni neke zelje i ostvari neke tvoje planove a takodje moze i da ih porusi.
to vezano za poshtovanje... pokushava da mi nametne neki svoj sistem vrednosti u medjuljudskim odnosima, za koji on smatra da imam potencijala, a sa kojim se moja sushtina bash i ne slaze.
ali generalno mislim da si u pravu.

Quote:
Vase potrebe bi trebalo da budu iste- imate potrbu za neznoscu, dodirom...Ali kao da emotivno ne mozete da se pronadjete.... IMa li istine?
da istina je. imam utisak da nashe Venere zele isto, ali nikako da mi to realizujemo do kraja... ili losh tajming, ili okolnosti... uvek neshto fali. a mozda uopshte nemamo potencijala za tako neshto? mada ga ja nekako prirodno i spontano volim, prosto imam ta neka nezna osecanja za njega, shto kod mene nije lako probuditi...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement