View Single Post

Old 24-11-2010, 03:42  
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danicaaa VIdi Poruku
@ocajna domacica hvala na primerima
znaci ti zapravo stojis iza tog stanovista da vise reaguje vlasnik kuce...
tako je ispalo! Nasla bih Ti rado jos neki primer. Ali spao bi izbor na moju prvu najvecu ljubav. Gde mu Asc.pada na moju Veneru u 9om, vladar mi je 7mog.
Sunce, Venera su u mom 12om, te smo bili javna tajna ili obratno?! A Mesec mu je u mom 2om. Uvek su me dozivljavali drugovi njegovi(naravno tako je stajalo u njeg.ponasanju kako je prenosio) kao devojku koja bi dala sve iz dz. On nije odavde, te bih sela na bus i otisla da se vidimo na par h.i nazad. Sta je on meni znacio? Mnogo toga..
Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
vlasnik planete utice na kucu u koju padaju njegove planete u suprotnom chartu a vlasnik kuce prima te vibracije.Tako se ocajna zaljubila jer njegovo sunce aktivira njeno polje ljubavi a ona njega sa svojim suncem u njegovom 6. polju stimulise o poslu i svakako mu je od pomoci na tom polju ali je sesta kuca i kuca svekodnevnice,bolesti itd pa on njuu prihvata kao svoju svakodnevnicu i ''iscelitelja u neku ruku........treba videti da li i ona njemu aktivira to famozno peto polje(ili vladara) nekim drugim aspektima..
Iscelitelj nema sta ali utoliko sam se ja osecala bolesnijom. Njegovi Mars, Pluton(da zanemarim bas transc.),Ju u mom 7mom. DC NA 29'Sco. Ni on nije odavde. Ju na mom Suncu 0' orbis, Pl na mom Ju manje 1'(opet da zanemarim generac.), Ma siri orbis sa mojim So 4'. (vladar mog 9Jupiter u 7moj - prirodno ga osecam, sto ne znaci da i on mene na isti nacin).
A to famuozno 5 polje(njegovo?) separacije su pa ne vidim da je bitno(kao trajno, nazalost, jaci je uticaj njegov na mene pa ga se klonim sto je tesko, jer ja jesam njegovo polje svakodnevice). I naravno njegovSmc.na mom Ic. Duzna sam mu(da patim za njim, verovatno, da pomazem mami njegovoj, sestri mozda). Aplikacijski mu aktiviram Veneru u njegovom 4om, pocetak Lava, ali moj Mo i So prave kvadrat na nju, orbis Mo 4' i So 1'. Iritiram ga, strasno. Imala sam sukob i sa njegovom sestrom(Ve kao sestra)!
prizeljkujem da se odselim u "toplije krajeve"! On je isforsirao jedan jos jaci sukob za koji i sada vidim da on nije trebao da se umesa.
I to njegovo Sunce u mom 5-om, spasava malo(ali nedovoljno) mnja Venera na kraju njegovog 7mog(utice i na 8mo, samo to jos nisam nacisto sta je) praveci 120' samn rekoh slabo je to, orbis 6, separacija. A ako pogledam dispozitore, Sunce mu je u sedistu, Jupiter(vladar moje Ve) opet pravi 60' na to So ali nista jako, opet separ.3'
Taj moj Mars na 3'Devise na kraju moje 5te, a pocetak njegove 5te, ne mogu gledati konjukciju sa njegovim Suncem 26'Lava. Ali zato moj Mars aktiviran je njegovim Jupiterom aplik. '1(o Saturnu 0' tacno moj Merkur ni da ne pominjem, kocnica za sve, zato nigde i nismo stigli, meni Merkur vl.3 i 6 na kraju njegovog 5og. Zanimljivo da smo oboje imali duge veze, mogle da se zavrse brakom, ako se gleda osa 3/9, meni Merkur vlada 3, njemu Sa 9. Nego i nn je moj iscelitelj, recima). I opet je moje 5aktivirano njegovom 6om. Jedino sto mogu da dodam da on ne skida osmeh s lica(to je mozda moje So i njegov Ju), katkad mi se ucini i podrugljiv, ali sama sam kriva za TO!
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement