View Single Post

Old 23-11-2010, 04:14  
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Ja sam vlasnik 5 polja u Lavu, njegovo Sunce i Mesec(na kraju 5) su mi u poseti..da zaljubila sam se, odmah! Moje Sunce je nazalost u njegovoj 6oj(Asc.su nam u razmaku jednog znaka), pa tako om ima neopisivu zelju da stalno sa mnom deli informacije poslovne prirode koje ga muce, resavali smo zajedno neke situacije razgovorom, pustala sam ga da prica, ali je trazio i da dam povratnu info, voli da argumentuje. Samo sto sam ja zaljubljena...i zaljubljena, i to se nece promeniti, to su natalni uticaji, a ne tranziti.
inace, ovo je jako lepo Alea opisala(prenela primerom) na nekom dr.sajtu.
Druge komplikacije stvara to sto je njegov vladar Asc.kod mene u 5oj, vladar DC.u mojoj 7moj. Moj vladar u Asc.u njegovoj 5, a DC na sam kraj 7mog. Najegzaktniji aspekti su upravo konjukcija moj vladara Asc.na njegovom Mesecu. I njegov vladar 7mog(3vladara:Mars, Pluton, Jupiter) Jupiter na mom Suncu, te me on stvarno mesa za "poslovnog" partnera, ja njega za "ljubav svog zivota", vladar 9og mi je Jupiter u 7mom. Te mukama nikad kraja! I mnogo pre nego sto sam se upoznala s njegovim planetarnim pozicijama, pitao me je sta je to sto mi se svidja kod njega. A ja sam mu samo rekla istinu(ne znajuci za njegovo So u mom 5): "zaljubim se svaki put kada te vidim"..konkretno, ponovila tadasnje gestove i neke predjasnje, ali uvek se pojavi nesto novo. Sve u svemu, ovo sto sada pisem a nisam tamo negde s njim, pokazuje da se teorije grade, a zivot zivi..van, s nekim, pa cak se i teorije grade s nekim, razvija se odnos. Ovde su samo teorije, slabljenje sopstvenih zivaca ali i mogucnost da te neko osvesti ili ti nekog,pa mu pomognes.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement