Tema: mo 120 ur
View Single Post

Old 07-11-2010, 16:50  
Zizue
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Registrovan: Mar 2010
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andreina VIdi Poruku
Mesec - Uran (Ekscentricnost)
Povoljni aspekti teze ka isprekidanosti svih funkcija. Daju raznovrsne dobre talente. Osobe ne koje uticu ovi aspekti su originalne i nezavisne. Imaju nove i jake ideje i cine nagle preokrete. Zivot im je isprekidan, podredjen duznostima i cudnim inspiracijama. Gladni su novih saznanja, a to ih vuce u ekscentricnost i manije. Povremeno nemaju stalno mesto boravka jer ih zedj za novim tera u nomadski zivot. Dobri su reformatori, a njihova inventivnost i odlucnost ide do neumerenosti. Takvo ih ponasanje cesto cini popularnim i omiljenim, a njihova intuicija i vidovitost im daje karizmatsku crtu. Ukoliko je ovaj aspekt u dobrom polozaju sa Merkurom daje im cudan talenat koji u svom pravcu ide do ingenioznosti. Cvrsti su u ubedjenjima do nesalomljivosti, a osecaj za tudje patnje im je dobra preporuka za rad u humanitarnim organizacijama. Privlace ih putovanja, a talenat za pisanje moze dati dobre putopisce. Uspeh postizu i uz pomoc uticajnih prijatelja. Ovi aspekti su cesti kod medjuma i spiritista.
(odlomak iz knjige "ASTROLOSKI TUMAC" autora G.L.Dammar).
Da~to sam ja. Mo120Ur.
Večito teram po svom, iz krajnosti u krajnost. Živim isprekidano, ceo život mi je po sistemu gore-dole. Putovanja obožavam, smatram da sam talentovana za mnogo toga, uprkos tome što nijedan nisam preterano razvijala. Gladna znanja-tačno, ali interesovanje gubim čim nešto savladam. Ne drži me mesto-prava ptica skitnica-naglo nešto odlučim i istog trenutka sprovodim u delo, bez mnogo razmišljanja. Kad me nešto zainteresuje, gotovo u vidu manije i opsesije se posvećujem tome, sve dok mi nešto sledeće ne privuče pažnju. Ubeđenja mi niko ne može promeniti, ono što sebi u vijugama zacrtam-biće tako, ma koliko koštalo. Izbegavam da slušam/gledam potresne životne priče, jer mi , posle njih, trebaju dani i dani da se saberem.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement