View Single Post

Old 27-10-2010, 00:06  
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tanja_13 VIdi Poruku
Ja ne znam kad ce meni biti bolje,vec vise sam na kraju sa zivcima,imam milion opcija a ja ne znam gde cu.Osecam se bas bez konpasa,te otvaram svoju firmu,te idem u inostranstvo te trazim posao.A od svega toga nista ne preduzimam samo zivcanim po kuci,posao privatni moram da otvorim firmu,da odem u inostranstvo moram da uzmem drzavljanstvo a da se negde zaposlim treba da prepravim CV a ja konkurisem a molim bog da ne prodjem.U jednom totalnom dezorjentisanom krugu sam.
Draga Tanja ... kako mi poznato zvuce neke stvari koje si napisla.
Ribe - su krive za to , ti imas Sunce u Ribama u X polju a koji znak simbolizije trazenje ako ne ovaj, i taj krug sto spominjes, dezorijentisanost - tipicna Neptunovska mreza. Sve i je to poznato jer ja imam Mars0Neptun a Neptun mi vlada 6 poljem. Ja bas imam problem sa identitetom ali ja imam i Saturna i stelijum na Ascedentu. Isto trenutno trazim posao sa svojih 27 izmanjala sam ih do sad jedno5-6 i nigde se nisam negde dugo zadrzavala a s druge strane zivim za to da se necemu dam, volela bih da zivim ono sto radim ... mogu reci za sebe da sam totalno ne prakticna osoba jer to od 9-17 ne kapiram bas najbolje....ajjjjjjj
ako mozes baci pogled na natal i daj neki savet aki ista vidis...
Naši sponzori
Advertisement