View Single Post

Old 04-10-2010, 23:58  
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Ok, nemoj joj nista reci sto bi je nateralo da nas proklinje

Nije da sam bas od onih koji veruju da je konacan broj 'zapisan' u natalu...al ajde da pokusam...
Mislim da moze imati vise...vladar 5. polja u plodnom biku, pa mesec takodje u biku,u sekstilu sa jupiterom...mora daje dobra i brizna majka

Ali nesto mi se cini da se odlucila za jedno.
Više ih je. A spol?

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Evo i mojih zapazanja ali sam na brzinu bacila pogled mislim da se dugo trazila u poslu ili zbog finansijske situacije stihijski menjala isti pa zbog toga zanemarila talenat koji je tek u kasnijim godinama razvila moguce pisanje dar za umetnost merkur i mesec u 6 sreca sto se tice dece pozitivni ljudi koje je pravilno usmerila takodje jako velika pomoc prijatelja jer u mladosti nedostatak podrske od njene porodice neka slozena situacija u kuci mozda kruti stariji roditelji teska kucna pravila koja su stezala njen slobodan duh i mastu moguc nagli brak bas iz tih razloga pa i razvod mislim da je sada u drugom braku !!!to bih rekla zbog marsa u Vii...da li je ova osoba rano ostala bez majke?nisam bas sigurna ali mozda zbog toga stroziji pa cak i prek otac?Veoma srdacna ne lepa kolko draga umiljata recita i zanimljiv sagovornik..cesto problem sto sve gleda ruzicastim naocarima previse veruje ali ponekad ta pozitiva je izvuce iz teskih stanj u kojima je bila mozda problemi sa stomakom organima za varenje !!!E sad reci ti nama zvezdice jesmo li na pravom putu?
E bravo Čoko...
-tražila se u poslu tj. svašta je radila u životu
- problemi u porodici jesu, kruta pravila (ali i još nešto)
- roditelj isu joj živi oboje (zanimljivo je njihovo stupanje u brak - dob) i njihovi roditelji
-brak je bio radi roditelja bravo!
- u mladosti je bila lijepa dosta.
- jeste u oblacima, ali nije nimalo naivna
- nema problema sa varenjem, ali jeste dio stomaka u pitanju kao jedan od problema
- nije rastavljena

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement