View Single Post

Old 04-10-2010, 23:48  
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Evo i mojih zapazanja ali sam na brzinu bacila pogled mislim da se dugo trazila u poslu ili zbog finansijske situacije stihijski menjala isti pa zbog toga zanemarila talenat koji je tek u kasnijim godinama razvila moguce pisanje dar za umetnost merkur i mesec u 6 sreca sto se tice dece pozitivni ljudi koje je pravilno usmerila takodje jako velika pomoc prijatelja jer u mladosti nedostatak podrske od njene porodice neka slozena situacija u kuci mozda kruti stariji roditelji teska kucna pravila koja su stezala njen slobodan duh i mastu moguc nagli brak bas iz tih razloga pa i razvod mislim da je sada u drugom braku !!!to bih rekla zbog marsa u Vii...da li je ova osoba rano ostala bez majke?nisam bas sigurna ali mozda zbog toga stroziji pa cak i prek otac?Veoma srdacna ne lepa kolko draga umiljata recita i zanimljiv sagovornik..cesto problem sto sve gleda ruzicastim naocarima previse veruje ali ponekad ta pozitiva je izvuce iz teskih stanj u kojima je bila mozda problemi sa stomakom organima za varenje !!!E sad reci ti nama zvezdice jesmo li na pravom putu?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement