View Single Post

Old 04-10-2010, 23:20  
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Evo, ja da zapocnem sa nekoliko pretpostavki....

Imamo zenu sa neptunom na Asc-u, koji je vladar 4. kuce. Mozemo pretpostaviti da kod nje postoji neka tajna u vezi porodice, ali meni se pre cini da to ovde ukazuje prvenstveno na zenu razvijene intuicije i maste.

Pa tajne baš i ne postoje, ali mašte i intuicije ima. taj NE kao vladar 4 polja govori o nečemu drugome u porodici.

Vladar Asc-a su pluton u 10 polju u devici, i mars u sedmom u biku. Iako se ni pluton ni mars ne opsecaju bas najbolje u tim znakovima, oni grade slabasan trigon, pa mozemo pretpostaviti da su njena usmerenja prilicno uskladjena. Pri tome, sunce takodje u sedmom polju, a mars u recepciji sa venerom u petom - vazno joj je da ono sto radi zaista i voli.

Važno joj je da radi što voli, ali ne bih rekla da su joj usmjerenja ikad u životu bila usklađena.

Primetih da zena ima 5 planeta, kao i osu IC-MC na stepenima blizanca. Izgelda da je imala dosta raskrnica u zivotu, i da je dosta puta morala da bira, iako joj nije uvek bilo lako.

Istina, mnogo izbora koji nisu bili laki.

Zbog te naglasenosti blizanca, vladara horsokopa u devici u 10. polju, mekruru na vrhu sedmog, i marsa i sunca u sedmom u biku (javnost+umetnost), mogla bi i da bude pisac.

Nije pisac, zanimanje joj je dosta teško pogoditi, kao i školovanje. Piše u slobodno vrijeme.

Sa jedne strane imamo Neptuna na Asc-u koji prosto trazi skrivanje i tajne, a sa druge toliko naglaseno sedmo polje koje trazi kontakt sa javnoscu.
Reci su verovatno njen veliki talenat, i moguce je da se iza njih krije. Mogla bi da bude i dobar lazov, ali i divni pripovedac, sa obiljem maste.

Riječi su kod nje jako moćne. Nije u pitanju lažov, ali nešto slično i problematično.

Konjukcija plutona i urana, pri cemu uran dolazi iz ukljestene vodolije u 3. kuci, mogao bi da da kasnije razvijanje talenata i ideja.

Kada se radi o partnerstvu, cini mi se da je ljubav kod nje bila jako vazna prilikom ulaska u brak (zbog recepcije venere i marsa kao vladara 5. i 7. kuce).
Takodje cini mi se, po direkcijama da je mogla da se uda negde oko 22-23 godine.

Naprotiv, nije se udala iz ljubavi niti je željela taj brak, postoji i zagonetka oko toga kako je došlo do braka. Udala se sa 21. Blizu si bila, bravo!

Egazkatn sekstil izmedju sunca i saturna, i zajednicka dispozicija sunca i marsa cini verovatno da ova zena ima izgradjen stav prema autoritetima, postovanje i mogucnost saradnje sa njima.
Ipak, uran u 10. kuci, prirodnoj kuci saturna bi mogao da daje povremene ispade, i nedostatak volje da se radi po konvencionalnim pravilima.

Ispadi postoje, nedostatak volje. Autoriteti joj ne leže, ali postoji i jedna stavka vezana za autoritet kod nje u životu.
Hajde, Zvjezdice da cujem neki feedback, pa da nastavimo
Eto, lijepo si započela Sada probajte nastaviti sa smjernicama
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement