View Single Post

Old 15-09-2010, 23:41  
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

minika, evo i mene konacno, ne stizem puno ovih dana.. pravi si mali blizanac, sa merkurom i venerom u sedistu, pa mislim da si jedno slatko stvorenjce.. karijera, draga, je veoma moguca, i to dobra, a mislim da bi mogla biti vezana za neku trgovinu, prevodjenje, sve one poslove gde se dosta prica, mada me ganja osecaj da ces ti to menjati, jer ce ti na prethodnom poslu biti dosadno.. uzasno si znatizeljka i veoma inteligentna, pamtis ono sto cujes u prolazu i posle takve informacije koristis, kada su ti potrebne.. vladar seste ili ti posla je venera u svom sedistu, pa ces raditi i da bi bila dobro materijalno potkovana, a ako budes osetila da ti taj posao ne donosi dovoljno novca, menjaces ga.. ponekada si nazovi nervozna, odnosno imas potrebu da pricas sa ljudima i to dosta, jer tako puno saznajes, a kako kada objasnjavas, pokazujes rukama, mnogi pomisle da si nervozna, a ja ne bih tako to nazvala, nego po meni si energicna.. cini mi se da bi majcinstvo mogla da odlazes zbog karijere i po malo me plasi ova opozicija saturna i meseca, jer to je poznati aspekt, koji volim da zovem klackalica, pa se plasim da se previse ne zaneses, zaboravljajuci da su deca ipak jedna sjajna stvorenja u nasim zivotima i da posao nikada ne moze doneti toliko radosti kao njihov osmeh.. pomalo me plasi i ovaj mars u raku, jer se on tu ne oseca dobro, pa se moze desiti da u svom zivotu nailazis na mlakonje muskarce, koji ce te gusiti svojom ljubomorom, zeljom da ti nabace keceljicu i ubace te u kuhinju, sto ce kod tebe stvarati jos vecu odbojnost ka stvaranju porodice.. imas i pluton u opoziciji sa plutonom, pa ces u svom zivotu proci jednu tesku, nerazumljivu ljubavnu pricu, ispunjenu strascu , ali i nerazumevanjem.. i tog muskarca ces upoznati negde krajem 2012-te ili 2013-te.. uf, zelim ti da se sto manje opeces u toj prici.. sada ti je saturn u trigonu sa suncem, pa ako si pri kraju fakulteta, zavrsavaj ga, sada su najvece sanse.. a do kraja 2-12 trebalo bi da pocnes da radis, bas ono sto zelis i uzivaces u tome..

Advertisement