View Single Post

Old 11-09-2010, 19:46  
tanjasuba
Švrća

tanjasuba je offline
Registrovan: May 2008
tanjasuba je na dobrom putu
Standardno

Draga Nedda i ostali astroloski prijatelji,

zahvaljujem se na komentarima.

zaista jako volim astrologiju i trudim se da sto vise naucim posebno kroz analizu sopstvenog charta.

Mislim da vam dugujem neke odgovore:
Verujem da je moj mars iz 5 kuce doveo do toga da sada imam 2 decaka i to oba dobijena na carski rez. Na vise mesta sam procitala da je to skolski primer marsa u 5. kuci. Samim ulaskom urana u 5 kucu 2003. godine u meni se probudila zelja za porodicom i tada sam ostala trudna sa prvim sinom. Drugog sina sam rodila u junu 2008 kada je tranzitni UR pravio direktnu konjukciju na moj mars.
Napominjem da sam u periodu izmedju ova dva sretna dogadjaja imala i jedan abortus i to tdj u vreme konjukcije. Mislim da mi je prvo ova konjukcija donela veliku nervozu, koju osecam i sada.
Zaista sam jako sam napeta poslednjih meseci. Pocela sam da pusim posle deset godina pauze. Osceam jaku psihicku napetost, nezadovoljstvo poslovnim zivotom, "skucenosti" u privatnom zivotu. Da vam ne pominjem koliko nista ne mogu da zapamtim i toga se posebno bojim. Imam veliku zelju za promenama na poslu ali i u privatnom zivotu a bojim se svega. U zadnje vreme sam primetila da drugi vise veruju u mene nego sto ja verujem u sebe. Depresivne misli i strahovi su mi stalno u glavi. Verujem da je to posledica kako teskih tranzita tako i kvadrata u natalu.
Da li je trenutni tranzit SA kroz 12. kucu (koji je do skoro pravio konjukciju sa natalnim PL a uskoro i sa natalnim UR) doveo upravo do osecanja apatije, depresije, straha od neuspeha i od zivota, tj samo pojacao moje kvadrate sunca sa SA i konjukciju meseca sa SA. Ili je to zasluga tranzitnog UR kroz VI kucu i njegove konjukcije sa kironom i opozicije sa PL u dvanaestoj. Hocu li se izvuci iz ovog uskoro. Ima li nade da nesto promenim sto pre? Hvala puno unapred
P.S- sta znaci separacioni kvadrati?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement