View Single Post

Za Dorijanu....
Old 08-06-2007, 15:34  
princess
Obično gatalo

princess's Avatar

princess je offline
Registrovan: Apr 2007
princess je na dobrom putu
Standardno Za Dorijanu....

Evo kako se meni cini ovaj Dejvison ali molim te imaj na umu da sam ja samo iscitavala Shmishonjine tekstove tako da moje znanje je usko i totalno zavisi od toga da li sam ili nisam dobro sve razumela.

Vladar Asc Ju je u sedistu u 2 kuci
od aspekata ima separacione kvadrate sa Venerom i Suncem i aplikacioni trigon sa Saturnom i Mesecom
Vladar 7 je Merkur u strelcu(detriminitet)u 11 kuci
od aspekata separacioni konjukciju sa Marsom i aplikacioni kvadrat sa Jupiterom
Mesec je u 7 kuci u sedistu
Sunce u 12 u strelcu i 0 sa Neptunom

Sto se tice onih antiscija ili kako vec taj deo jos uvek nisam razumela pa cu probati bez toga da sagledam Dejvison.

E sad, ja bih rekla da je ova prica pocela tajno verovatno na njegovu inicijativu,jer je i So u XII ili se i jos uvek odvija tajno.Posto je Ve u 12 ali na samom Asc a i Mo je u 7 pa je moguce da dosta ljudi zna za vezu ali preko tebe jer je ipak Mo u 7 polju javnosti.
Rekla bih da ti imas bas problema da spoznas i shvatis njegove namere,kao da ti je konstantno u magli.
Kada ste zajedno komunikacija vam je poprilicno dobra,ali kao da kasnije se nekako taj dogovor ne ispostuje iz ovog ili onog razloga svako nastavi da radi po svom.
Ti mi delujes kao da znas sta hoces ali nekako ne umes to da mu kazes ili se plasis moguceg ishoda,kao da si skucena jer MO ide u konj.sa SA.Ili prosto mislis da nije vreme da tada to kazes pa ostajes u prici iznova i iznova cekajuci pravi momenat.
Fizicka privlacnost je dosta dobra u vezi.
Vladar DC tj.tebe verovatno je otisao u 11 kucu pa mi se cini da se ti konstantno “krijes”iza price o prijateljstvu.A posto je u Strelcu meni to lici na megalomanska ocekivanja ….u 11 KUCI JE I Mars pa si otvorena ili ste vi kao par otvoreni za razna eksperimentisanja i dinamiku,sto je dobro jer nema bojazni da bi vas mogla uhvatiti monotonija…
Strelcem vlada Jupiter pa ako tako gledamo ti ga cini mi se volis…Ali je Ju u ribama pa je moguca idealizacija partnera….
JU je u drugoj kuci u sedistu pa mi se cini da te on bas postuje…ima i separacioni 120 sa Mesecom pa mislim dam se slika tebe kao zene bas dopada…
E sada vladari 1 i 7 jesu u aspektu aplikacionom 90 ali sirokog orbisa od 9 stepeni
Ako bi gledali to po direkcijama reklo bi se da bi vam ili ce vam 9 godina veze biti prelomna u smislu da li dalje ili ne.Na tvoju inicijativu jer Me radi aplikaciju ka Ju….

U progresijama ove godine…
Ve pr vam je na Lilithu de=sto bi trebalo da oznacava povecanu strast i ljubav
Ma pr na Ve de=eto jos jedna potvrda ljubavi kao da se ponovo zaljubljujete
Ju pr 120 Mo de=mislim d ace ti on prici sa nekim resenjem veze kada se najmanje budes nadala,privrzenost
Mo pr 60 Me de=mozda je ovo bas godina kada ces i sama shavtiti da mozda u ovoj vezi imas prostora za razvoj i pricu vise nego sto si zamisljala,uspeces nekako napokon sjediniti emocije i razum pa tek tad vuci poteze

U svakom slucaju i tranzitni Jupiter vam sada prelazi preko me,ne,so iv e pa mislim da je ovo bitna godina koja ce doneti dosta dinamike i promena u vas odnos.
Sad kuda ce vas sve to odvesti?Vrlo moguce do vas samih….

Shmishonja ce naravno ispraviti sve.Ti mi dodjes kao pokusni kunic jer vezbam procitano na tvojoj karti.Izvini ako je promaseno i ne vezuj se za moj sud….

Advertisement