View Single Post

Old 06-09-2010, 19:49  
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
Uuuu, bas interesantno, verujem da ce ovi malo strucniji od mene imati pune ruke posla oko proucavanja svih aspekata koji su doveli do toga Ja jos uvek nisam na tom stupnju znanja, a kartu nekako pre svega gledam kao celokupnu sliku pa tek onda idem u "sitna crevca". Ja ne bih rekla da ce muz da ti bude mnogo stariji, cak pre mozda i mladji.

Mars predstavlja tip muskarca koji nas privlaci a Sunce govori o tome kakvog muskarca karakterno zelimo na duze staze. Tvoj Mars je u lavu, anjegov dispozitor je Sunce pa mislim da ti bas padas na taj tip - sefovi, direktori, profesori, ili prosto muskarci jakog ega, dominantni muzjaci sto bi se reklo On svakako treba da bude ozbiljan, muzevan, zastitnicki nastrojen i hrabar. Verovatno su ti zbog konjukcije Sunca i Urana prognozirali mnoooogo starijeg muza...ali jasamo mislim da to govori o tome da volis neobicne muskarce, koji se po tvojim shvatanjima bave nekim cudnim zanimanjima, ili su na bilo koji nacin drugaciji od svih ostalih.

Mislim da imas bas fine predispozicije za to cime se bavis. Samo mislim i da ce tvoj ljubavni zivot ispastati jos neko vreme zbog karijere.
Svakako kunjukcija Sunce uran daje kreativne, talentovane i neobične muškarce ali i sa dosta slobode, možda čak i neki političar jer to sve daje izazov čemu i ti težiš jer umeš da budeš vođa.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement